Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tehet ilyet egy orvos?

Hogy tehet ilyet egy orvos?

Figyelt kérdés
A napokban hánytam. az orvos szigorú “diétát” ajánlott szóval csak megadott étrendet ehetek de én nem akarom. szerintem gusztustalan hogy ő mondja meg mit egyek. ti mit gondoltok? 16/l

2019. aug. 21. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ajanlott. tehat nem kotelezett. ha nem akarod megenni es vallalod a kovetkezmenyeit akkor ne edd meg.
2019. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1004..



Én azt gondolom, hogy nagyon unatkozol.

2019. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam:p
2019. aug. 21. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy képzeli az orvos, hogy megmondja neked mit tegyél a gyógyulásod érdekében. Hallatlan, elvégre ő csak egy orvos, mit tudhat ő. :)
2019. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van megmondom neki hogy ne mondja meg mit egyek! hehe:)
2019. aug. 21. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú ez a nyári szünet úgy látom.
2019. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez kb. az a szint, hogy "de szemét a gravitáció, amiért megszabja nekem, hogy a földön járjak és ne lebegjek..."


Csinálj, amit akarsz, de a következményeket is vállald.

2019. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én orvos vagyok, tudod cicamica rohadtul nem kötelező minket a baromságaiddal felkeresni. Szépen meg lehet dögleni otthon, ahelyett, hogy rabolnád az időnket, és akkor senki nem mondja meg mivel tömd a fejecskéd. Egy hülyével kevesebbet kell ellátni.
2019. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!