Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszek még valaha felnőtt?

Leszek még valaha felnőtt?

Figyelt kérdés

Nos fiatal vagyok nagyon!


Alig éltem még és úgy érzem nem is fogok sokáig!


Monden nyáron egyre melegebb lesz és egyre több ideig de az emberek nem fogják fel hogy tenni kéne ellene. Magyarországon is annyi a szemét hogy látni sem lehet tőle. Szerintem nem is lehetek felnőtt. Mindenki csak magára gondol de esteleg az unokáira vagy gyerekeire nem. Én jelenleg nem szeretnék gyereket ebbe a világba.

Tényleg mélységesen szomorú vagyok és félek is. Nem szeretem a meleget főleg nem abba belehalni.

Aki ezt olvassa nagyon légyszi legalább ti ne szemeteljetek meg szelektíven gyűjtsétek a szemeteket és ne vegyetek felesleges környezetszennyező dolgokat mint pl szívószál. Tudom hülyeség de talán 5 ember is elég hogy 1 nappal több ideig élhessünk.☹



2019. aug. 22. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Miért is akarsz felnőtt lenni? Az idősek meg gyerekek szeretnének lenni! Fura ez a mai világ!!!
2019. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyre hidegebb van, ezen a nyáron még nem mértem ötnél többször legalább 30 fokot!
2019. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!