Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó fáradtság?

Állandó fáradtság?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok de az utóbbi időben nagyon fáradtnak érzem magam és nem tudom miért. Pedig mozgok, egészségesen étkezek és mégis. Pár hónapja voltam vérvételen és tökéletes volt minden.
2019. aug. 25. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el újra vérvételre, azt javaslom.
2019. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elsősorban pszichológust javasolnék. De nekem is volt ám ez. Nekem a fáradtság ellen jót tesz az, ha elalvás előtt:

-már egy órával legalább nem nézek képernyőt (telefon, laptop)

-nem hallgatok semmi elektronikusat

-kimegyek sétálni egyet, vagy ha mást nem, nyitott ablaknál megnézem a csillagokat

-kiszellőztetem a szobát, ahol aludni fogok

-olyan dolgokra gondolok, amiért hálás vagyok

-citromfű teát javasolták nekem

Ébredés után hidegzuhany

Napközben a citromos-gyömbéres cukrozatlan víz mindig felébreszt (ha ez nincs, akkor citrusfélék préselve vagy frissen is nagyon hatásosak)

Borsmenta illóolaj

Igyál sokat!

Próbálj meg kevesebbet aggódni. Aggódás nélkül is lehetsz felelősségteljes.

Kevesebbet mérgelődni. Ezekre nincsen energiánk, nem igaz?

Nézz motiváló videókat. Olvass egy jó könyvet. Beszélgess emberekkel róluk.

Telefondiéta! Elektronika csak szükségben.


Ezeket tudom tanácsolni, nekem segítettek. Csak ajánlani tudom. Nem biztos, hogy ezekre van szükséged, de szerintem próbáld ki, hátha.

2019. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hallgatni a főorvos úrra, a bélsebész doktorra, neki nincsenek ilyen gondjai, mert ő mindig fitt és egészséges!:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!