Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Van tapasztalat?

Mit tanácsoltok? Van tapasztalat?

Figyelt kérdés

Alvászavarral szenvedek megint, két éve volt egy hoszabb ideig, aztán elmúlt, most meg visszajött. Egy nehány napja elkezdtem gyógyszert szedni, az sem segít. Sokat dolgozom, mert nagyon lefáradok (fizikai munka), mégsem alszom el. Van tapasztalototok, hogy miként tudnék változtatni, milyen gyógyszert ajánlotok?


17/L


Egyébként gyanakszom a stresszre, mivel állandó nyomás alatt vagyok, hiszen nagyon gyér kommunikációs, szociális készségekkel rendelekezem, viszont a munkahelyen állandóan beszélni kell, és emberekkel lenni. És hamarosam kezdődik az iskola és félek, hogy elrontom a jövőmet azzal, higy nem tanulok. Mert -úgy mint mások- minden év elején megigérem magamnak, hogy tanulni fogok, aztán semmi nemnlesz belől.



2019. aug. 25. 23:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként hullafáradt vagyok és már a szemeim is fájnak, de csak forgolódom közel ket órája.
2019. aug. 25. 23:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Bújj ágyba mindig ugyanakkor (mondjuk este 10), fogj egy könyvet és olvass. Lehetőleg valami olyat, ami érdekel, ami megmozgatja a fantáziád. Nem baj, ha nem alszol el azonnal.
2019. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!