Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor adhatom be akkor legköze...

Mikor adhatom be akkor legközelebb a véralvadásgátló injekciót?

Figyelt kérdés

Tegnap este elfelejtettem be adni (10órakkor)ma reggel ahogy felkeltem azonnal beadtam magamnak (8órakkor). A betegtájékoztató azt írja, hogy egy nap nem lehet 2 adagot beadni. Ha elfelejtettem beadni akkor azonnal pótoljam és a többi adagot ugyan akkor adjam be, mint az előzőeket.

Akkor ma este 10kor már ne adjam be? A következőt meg csak holnap este 10kor? Akkor így megint kimarad egy napom. Nem lesz probléma belőle?



2019. szept. 5. 14:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%

"Az INR-t azért jeleztem, mert szerinted "doktor", méregdrága ma hazánkban a véralvadási faktor :)"


Milyen kár, hogy az INR nem véralvadási faktor:D

2019. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Na, hogy kinek van igaza?? Hmmm... Lehet írni nekem LMWH-t meg mittom én mit. Ezek nekem magas Kínai nyelven leírt dolgok. A kérdésre a választ, talán 3an adták meg jól. De, hogy ki az a 3 vitassátok meg nyugodtan. Nem kell itt anyukádozni, meg nagyszájuskodni. Károsítja az idegrendszert a stressz és a mérgelődés. Szóval csak nyugodtan. :)

Ja ha meghalnék az injekciótól akkor majd írok :D :D

2019. szept. 5. 22:16
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán hívd fel az orvosod kérdező, aztán megtudod kinek van igaza! Nem anonim oldalakon kellene érdeklődni orvosi dolgokban, és nem elfelejteni az injekció beadás időpontját. Na, kinek van igaza? Találd te is ki. Bibi... Tiszta óvoda ami itt megy az infantilis kérdésektől kezdve, a rengeteg hiteles, arctalan orvosig.
2019. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért kollegaként mellékesen megjegyzem, remélem, a türelmedet csak itt webes felületen veszted el ilyen könnyen. Bár neten sem gondolom, hogy egy orvosnak lehet ilyet.

Számtalan blődség jön velünk szemben a gyakorlatban, elhagyja a beteg a gyógyszert, mert a Mariska néni a gyógygombára esküszik és társai. De attól még nem kezdhetünk fröcskölődni, maximum még egyszer, kicsit erőteljesebben elmagyarázzuk, laikusként is érthető szavakkal, hogy miért kellene azt csinálni, amit az orvos javasol. De nem foghatjuk le, és dughatjuk le a torkán a koleszterincsökkentőt, akkor sem, ha nekünk van igazunk.

2019. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!