Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásom van a fülcimpámon...

Pattanásom van a fülcimpámon belül! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje volt egy dudor a fülcimpámban , de nem nagyon foglalkoztam vele de tegnap este már nagyon zavart , megkértem anyumat hogy nézzen rá . Megszurkáltuk tűvel , nyomkodta de nem bírtam mert iszonyatosan fájt , nem bírtam aludni miatta és most 2x nagyobb mint a másik fülem és fáj is.

Valamit ötlet , kihez lehetne fordulni ?



2019. szept. 5. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetett békén hagyni?

Háziorvosnak mutassátok meg, el is fertőződhetett a szurkálástól.

2019. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott elég sokszor. Hagyom pár napig "beérni" aztán fertőtlenítés után olyan erővel, ahogy csak tudom kinyomom. Igen, fájdalmas, de utána sokkal jobb lesz. Utána 1 nap és eltűnik. Valószínű azért zavart alvásnál is, mert piszkáltad előtte. Csak hagyd békén szerintem pár napig. Ha nagyon nem bírod először kozmetikus, ha elfertőződik, mély stb., akkor nem árt egy bőrgyógyász tanácsát kérni.
2019. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!