Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másik orvos fogja tudni, hogy...

Másik orvos fogja tudni, hogy korábban ekcémát állapítottak meg nálam?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült ekcémás a bőröm, de csak egy kicsi folt van. Cukrásznak tanulok. Ha elmegyek egy másik bőrgyógyászhoz akkor ő azt fogja látni, hogy egy másik doki ezzel kezelt? Ez alatt azt értem, hogy a gépbe ugye be szokták vinni a dolgokat és a TAJ számom alapján látja.
2019. szept. 6. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,fogja látni.Mindent lát,ha végig bogarássza betegségeidet.
2019. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, az baj? Ekcémás nem lehet cukrász? Egyébként, ha le is tiltatod, és nem látja a korábbi adatokat, a bőrödet megnézve úgyis észreveszi.
2019. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ekcémásan nem lehetek cukrász. Korábban mikor voltam ugyan ennél a dokinál alkalmassági vizsgálaton nem vette észre.(Csak egy kisebb folt van igazából a karomon, és az ujjaimon is csak néha jön elő) Szóval ha szemmel nem is venné észre egy másik doki akkor a gépből biztos tudhatja ha esetleg másik városban is van?
2019. szept. 6. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Le tudod tiltani ügyfélkapun, hogy lássa.

De! Ha ez tényleg kizáró (amit egyébként nem értek, mert nem fertőző), ha később derül ki - mert 1-2x megúszhatod, de örökké nem - az nagyobb érvágás lesz. De ezt neked kell eldönteni, megéri-e kockáztatni.

2019. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvost nem tudsz letiltatni,hisz nekik szűkségük van az előzményekre . 2 napja voltam magánrendelésen.Kérdezte miért nem mentem el a másfél évvel ezelőtti szakrendelésre ,amit az SzTK ban írtak ki .

Nem látja a vizsgálat eredményét .

2019. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De, be tudja állítani, hogy csak az a kezelőorvos lássa, aki írta a papírt.
2019. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!