Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültágitásnál vadhus nőtt a...

Fültágitásnál vadhus nőtt a fülemhez, tágíthatom így tovább?

Figyelt kérdés
Még nyár elején elkezdtem tágitani a fulem, es túl gyorsan tágítottam, kb másfél 2 hét alatt tágítottam 12-re, es most hátul van egy kis bőr/hus darab ami kiáll és hat van mikor fáj van mikor nem, a lényeg hogy nem zavaró, csak esdig nem foglalkoztam vele. De akarom meg tágítani 14-16mm-re és hogy emiatt a kis bőrdarab miatt lehet-e egyaltalan vagy hagyjam így mostmár?

2019. okt. 1. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el Komáromi Gerihez vagy Zagyvai Gáborhoz és ők levágják neked, sőt, akár egyből 14-16-ra is feltágítják kis metszéssel, ha jó a fülcimpád hozzá.

Vagy hidrogén-peroxid oldatos kezelés 3-4 héten át napi 3x, majd utána még 1 hónap gyógyulás és lehet tovább menni szépen lassan.

2019. okt. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!