Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvágtam az ujjam, tettem rá...

Megvágtam az ujjam, tettem rá tegnap ragtapaszt. Milyen sűrűn kell cserélni a ragtapaszt? Esténként fürdés után célszerű újat rárakni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Gyakran kellene. Viszont estére ha alszol nem raknék rá. A sebek gyorsabban gyógyulnak ha a bőr tud rendesen levegőzni.

Most képzeld el hogy 24/7-ben rajta van a tapasz. Eléggé meg tudja magát akkor szívni.

2019. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor elcsesztem, tegnap este tettem rá ragtapaszt és ma délután terveztem cserélni. :/
2019. ápr. 15. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, de ma estére szerintem ne rakj. Adiig meg cserélgesd.
2019. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sejteknek a regenerálódáshoz oxigénre van szükségük, szóval tapasz csak akkor legyen rajta, ha vérzik vagy ha nem akarod, hogy hozzáérjen valami, mondjuk ha dolgozol vagy kosz ne érje. Éjszaka legyen szabadon.
2019. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!