Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 honapja nyomja valami az...

2 honapja nyomja valami az ideget a labamba, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

A csipőmből indul ki a fajdalom de az is lehet hogy a gerincembol(gerincferdülésemis van)...Valami nyomhatja az ideget de nem tudom hogy mi , az egesz jobb labam faj

mar a labujjaimat is kicsit nehezebben tudom mozgatni es meg 2 het van a vizsgalatig.

A haziorvosom nem tud semmit mondani, kenegettem mar mindenfelevel semmit nem segit... probaltam tornaszni hatha kicsípődik valahogy , de semmi sem segített... Valakinek volt mar ilyen ideg becsípődése vagy nyomódása ennyi ideig , vagy ismerősének? Azt meg szeretnem kerdezni hogy tud e valami jo tanacsot adni...


2019. okt. 10. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt is hallottam ha sokaig van nyomodva egy ideg azt mar csak muteni lehet, de akkor meg miert varnak ennyit , nem azert fizetem a tb-t hogy le benuljak mire sorra kerulok....
2019. okt. 10. 18:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy jó "csontkovácsot", rendbeteszi.
2019. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Isiászos idegfájdalomra hasonlít, azaz ülőideg érintettség van. Gerincnyújtó padot érdemes lenne kipróbálni vagy csontkovácsot.
2019. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!