Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kitörni a szürke hétköznapokból?

Kitörni a szürke hétköznapokból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti hogy viselitek el a hétköznapokat? Egyszerűen nem érzem azt, hogy az életemet élném, hanem csak egy rutinos dolgot csinálok folyamatosan. Es ettől szó szerint rosszul vagyok. Ebből áll egy átlagos napom: Felkelek, suliba megyek, suli után alszok (sajnos bármennyit is aludtam este annyira leszívnak a napok, hogy minden délután kell aludnom kb 4 órát), eszek, tanulok és újra elmegyek aludni. Ennyi. És ez ismétlődik. Próbáltam fűszerezni, hogy elmegyek városba nézelődni, néha kiruccanunk a barátaimmal, de akármennyire is élvezem ezeket a programokat, valamiért lefárasztanak, ahelyett, hogy feltöltenének. Valamikor soporttal is próbálkoztam, de azzal is így voltam... Meg most rövidülnek a nappalok, és ilyenkor még nyomasztó érzés is ragad rám ebből.

Baromira bosszant ,hogy semmitől sem lesz jobb. Ti miket szoktatok csinálni? Irnátok pár tippet?

18/L



2019. okt. 17. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt én is sokszor megélem. Ilyenkor ha eszek vmi edesseget az altalaban feltölt egy kis energiával, ilyenkor elhatározom, hogy csinálok vmi olyat amit élvezek, pl

Sorozatnézés stb. Hogy azért mégse aludjak egész nap. Viszont sokszor kell mennem kozelezo programra,pl gyógytorna, fociedzés, faktok, trx, ezek pedig hasznosak, de tehernek is érzem, inkább otthon aludnék.

2019. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!