Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyaloglás közben gyakran...

Gyaloglás közben gyakran szédülök, de tipikusan ez olyan szédülés érzet mint ha részeg lennék. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A fejem nem fáj.
2019. okt. 25. 05:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Vagy kimerültség.
2019. okt. 25. 17:31
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony a vétnyomasom és reggel munkaba menet a legrosszabb. Mondjuk utálok odamenni. A végen mikor felmegyek a lépcsőn azt hiszem már összeesek. Én is ki vagyok mentálisan szóval lehet az okozza nem tudom. Nekem a lépcsők a legrosszabbak
2019. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Stressz miatt van.
2019. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen.. mostanában elég stesszes, és talán depressziós is lehetek.
2019. okt. 25. 20:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Olvastam olyanról, hogy érzelmi másnaposság. Ha vakami rossz dolog ér úgy érzed magad mint egy átmulatott éjszaka után. A rossz hogy nem múlik el olyan hamar. Eltarthat napokig hetekig is. Én már többször átéltem. Lehet ennek is ez az oka.
2019. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hmm.. 15-ös.. ez valóban érdekes!

De erre milyen gyógyír létezhet?

2019. okt. 26. 08:23
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy cikket olvastam erről. Pihenés. Olyan tevekenységek amik feltöltenek olyan emberek társaságában akik szeretnek és támogatnak. Nyilván egyedi kit mi tölt fel. Van akit egy kirandulás van akit az olvasás alvás stb.
2019. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van, szinte állandó jelleggel olyan, mintha részeg lennék. Nem tudok koncentrálni semmire, szédülök, olyan, mintha nem kapnék levegőt, száraz a szám és fáradt vagyok. Pár hónapja ki is vizsgáltattam magam, vérkép, vizelet, ekg, vérnyomás elvileg mind rendben van, az orvosok szerint pszichés dolog. Nekem néha olyan érzésem van, hogy tuti valami szervi probléma, és hogy egyszer tuti elájulok, vagy valami, de ha elfoglalom magam valamivel és nem erre figyelek, akkor tényleg nem szokott semmi bajom lenni. Vannak magánéleti problémáim, nagybeteg családtag, párkeresési gondok meg ilyesmi, szóval igazából ez még meg is magyarázná.
2019. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem e mellé olyan is szokott lenni, hogy egy pillanatra úgy érzem mintha egy hajón lennék, megmozdul alattam a föld. Olyankor tudom, hogy már teljesen ki vagyok mentálisan.
2019. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!