Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap víz ment a fülembe. Ha...

Tegnap víz ment a fülembe. Ha holnap elmegyek fülészetre akkor elkerülhetem a gyulaldást ugye?

Figyelt kérdés

Mikor belement,0 volt amit hallottam arra az oldalra,aztán a nagyja kijött de éreztem hogy valamennyi még maradt mert tompább volt a hallás de nem vészesen. Próbálgattam módszereket hogy jöjjön ki de sehogyse sikerült.. Aztán azon az oldalamon aludtam el de most reggelre még rosszabb lett. Megint alig hallok ott valamit és olyan teltségérzet van és nyomós érzés. Mintha egy kelt tészta készült volna a fülemben. Olvastam hogy ha víz van akkor a fülzsír feldagad,most lehet nálam ez van. Szóval mindegy is már mivel próbálkozom itthon.

Voltam már fülmosáson és nem volt kellemetlen de most tartok tőle hogy fájni fog emiatt a nyomós érzet miatt


2019. nov. 3. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg fülgyertya, vagy meleg sós párna? Hátha segít, de ha nem, akkor doooki!
2019. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni. A bentlévő fülzsír amit érzel, ne nyomogasd.
2019. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fura,hogy egy éjszaka alatt így meg tud szaporodni a fülszír egy kis víztől..
2019. nov. 3. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom megdagad tőle. Ne nyomogasd.
2019. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké.

Remélem nem lesz nagy cécó kimosni és nem fog fájni.. Elég komoly dugó alakult ki konkrétan úgy hallok arra a fülemre mintha víz alatt lennék

2019. nov. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!