Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Multivitamint érdemes venni?

Multivitamint érdemes venni?

Figyelt kérdés

Például Mega Daily One Plus (120 kap.)


Már évek óta jellemző rám, hogy fáradékony vagyok. Haza érek a suliból, vagy munkából és csak aludnék délután. Persze nem alszok, de éjszaka meg kinyílik a csipám és akkor csinálnék mindent. Sápadt is vagyok és karikás a szemem (bár ez öröklött is). Biztos vagyok benne, hogy vitaminhiányom van. Gondoltam egy multivitaminnal javíthatok a helyzeten. Milyet érdemes venni?

(Igyekszem több gyümölcsöt és zöldséget is enni)


2019. nov. 4. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább vérszegénység.

Jobbnak látom ha inkább labor vizsgálat után orvosi javaslatra szedsz vitamint. Már csak azért is,mert vannak vitaminok amikből ha túl sok van a szervezetedben nem jótékony hatással lesznek rád! Jobb nem hasra ütés szerűen dönteni

2019. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes venni, a vitaminok elengedhetetlenek a szervezet egészséges működéséhez.


Tudtam én is, hogy vitaminhiányom van, keresgéltem és dr. Lenkei Gáborhoz jutottam...

Hitelesebb és alaposabb orvost a témában nemigen találni

2019. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!