Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok. A páromma...

20 éves lány vagyok. A párommal együttlétnél nem szoktunk védekezni. Pár napja elkezdett a hasam alsó részén görcsölni és fájni, valamint a derekam is fáj, alig bírok felkelni. Pisilnem is többször kell, mint eddig. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 09:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

#5: Ha nem védekeznek, akkor gondolom gyereket akarnak-ergo abban reménykedik, hogy terhes :O



Kérdező: A f@@@szért nem védekeztek 20 évesen??? Igen, simán lehetsz terhes!

2019. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor újra leírom, hogy szépen és rendesen leírtam mi a problémám. És az előzőnél megértették, hogy ez nem egy kamu kérdés, de úgy látszik te vagy annyira gyerekes, hogy nem tudod felfogni. De köszönöm szépen, akkor menjél te a barátaiddal játszani, mert annyit is érsz.
2019. nov. 9. 09:42
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges terhességnek az ilyen erős fájdalomhoz semmi köze. Itt más probléma lesz.
2019. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Én nem kajálom be ezt, hogy az orvosod pont most van szabadságon, bocsi. Ezek nem a terhesség tünetei, valószínűleg húgyúti fertőzésed lehet vagy vesekövességed.

A felelőtlenség netovábbja az, amit most csinálsz, kezdve a füllentéssel, meg azzal hogy itt gyakorin várod erre a választ.

Biztos vannak, akik abban megerősítettek, hogy ez a megszakításos módszer jó védekezésnek, viszont én dolgoztam nőgyógyászaton is, és elárulom, egész sokan estek már így teherbe.

2019. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit képzel magáról..

De nehogymár meghazudtolja azt amit én írtam, amikor az teljesen igaz. Gondolkozzon már el, hogy mit és hogyan ír le másoknak. Meg milyen megszakításos módszerről beszeél?

Szerintem semmi ehhez fűzhetőt nem írtam, de akkor maga tudja jobban. Mindenesetre nagyon érdekes, és az is, hogy az ember próbál megoldást keresni a problémájára és ilyen válaszokat kap, már tisztelet a kivételnek.

2019. nov. 9. 09:59
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező:

1. a két legvalószínűbb ok a fertőzés vagy a kő

2. vicces, hogy azért vagy felháborodva, mert nem nézték ki belőled, hogy tényleg ilyen h*lye vagy, hanem inkább trollsággal vádoltak:D

2019. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

a gyakorin mindenki ngayon okos vagy troll , tudjuk,

de ez azoldal arra van. és ha NEm akar védekezni 20 évesen nem fog. ne szóljatok már bele a másik életébe . ha tudsz segíeni segíts , hí nem akkor nem. és simán lehet hogy az orvosa most van szabin. az enyém is 2 hete volt betegen szóval..

2019. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem biztos hogy a szextol van, szerintem menny az sztkba, vagy haziorvoshoz. :/
2019. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%
Inkább valami fertőzés, gyúlladás, felfázás. De az is lehet, hogy csak meg fog jönni. Nem hinném, hogy terhesség, de mondtad is, hogy el fogsz menni dokihoz, szóval ott majd minden kiderül.
2019. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!