Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziót jelent ha minden...

Depressziót jelent ha minden nap többször is sírok?

Figyelt kérdés
14 éves 8. osztályos lány vagyok... Mostanába már ritka az a nap hogy ne sírjak többször is egy nap... mindenki szerint nagyon önbizalom hiányos vagyok... és ez is az eggyik oka hogy sírok... nagyok érzékeny vagyok és még nagyon kimerült is,mert a szüleim nagyon hajtanak a képesség vizsga miatt... az eggyik legjobb barátnőmet is elvesztettem és pekhemre pont most lettem "szerelmes" úgy hogy még a viszonzatlan szerelmet is nyomja a szívem... egyfojtába arra gondolok hogy semmibe sem vagyok jo ... és mindenki jobb, okosab, szebb nálam... régen nagyon élet vidám, boldog lány voltam... ez kb egy éve folyik... van egy növérem is aki szintén nagyon okos és mindenkitől csak azt hallom, hogy milyen okos és ügyes nővérem van... szerintetek ez depressziót jelent? Sokszór már élni sincs kedvem és azt kivánom bár meg se születtem volna... :((

2018. ápr. 3. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Csak akkor lehet vki depressziós,ha vmit elfojtott magába.
2018. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt még senkinek sem mondtam el... csak ide irtam le ... és ugy érzem hogy még senki sem vette észre... régen még egyszer kiskoromba voltam delressziós és most megilyedtem hogy elő jötz
2018. ápr. 3. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
14 éves korban más lányok is vannak így, mindez NEM jelenti azt. hogy depressziós vagy.
2018. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Orvos ajánlatos, ne járj úgy, mint én. 9 éve küzdök ezzel a sz*rral. Találd meg az örömöt mindenben.

20/L

2018. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!