Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha oltás helye enyhén fáj 2...

Ha oltás helye enyhén fáj 2 nap után is, attól még edzhetek?

Figyelt kérdés

Kedden délelőtt kaptam a vállamba egy kombinált oltást (diftéria - polio - tetanusz). Azt mondta az orvos, hogy aznap még egyáltalán ne edzzek, de másnaptól, szerdától már teljes erőbedobással lehet bármit csinálni.


Emiatt lemondtam a kedd estére előjegyzett edzésemet a személyi edzőmmel és áttetettem csütörtökre, mára.

Nos az oltás helye a még ma is enyhén fájdalmas nyomásra, illetve akkor is érzem, ha a vállmagasság felé emelem a felkaromat. Nem vészes a fájdalom, csak enyhe, de érzem.

Bőrpirosság, duzzanat, melegség nincs a vállamon.


Szerintetek így bevállalhatom az esti edzést? Csak kifejezetten felsőtestre szoktam edzeni, ezért járok, az nem megoldás, hogy akkor ma csak lábra edzek.


Tudom, hogy az orvost lenne legjobb megkérdezni, de az oltóközpont hetente csak egyszer, keddenként van nyitva, így elérni sem tudnám a dokit jövő keddig.



2019. nov. 14. 08:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!