Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegesen félek az oltástól!...

GreatLear kérdése:

Betegesen félek az oltástól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap az iskolában kapok oltást, de rohadtul félek. Tudom, nem érdemes mindennel együtt össz vissz 1 percért aggódni de ezzel nem sikerült megnyugtatni. Egy dolog nyugtat meg, hogy a saját háziorvosom adja be. Beteg nem vagyok, előző héten volt egy kis nátha, orrdugulás, torokfájás, de pár nap alatt elmúlt minden. Szóval nem tudok az oltással taktikázni. Névsorba 3. vagyok szóval dupla szívás. Az lenne a kérdésem, hogyan lehetne a fájdalmat enyhíteni, reggel mit egyek, hogy egyek, mennyi igyak, hogy enyhébb legyen a fájdalom, valamint az oltás pillanatában mit csináljak, hogy ne érezzem annyira? Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 15. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. Mit tegyél? figyelj, és állapítsd meg: csak ennyi?
2019. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csukd be a szemed, gondolj valami szépre vagy képzelj el egy pálmafás strandot, de legfőkébb ne nézd amikor beadja a szurit, lehetőleg már amikor leültél fordítsd el a fejed, mert ez olyan mint a szúnyogcsípés, ha nem látod, akkor észre se veszed amikor megtörténik.


Nekem bevált.

2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. szept. 15. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Azért egy oltás nem akkora fájdalom, hogy enyhíteni kelljen.

Csukd be a szemed, ne nézz oda, szépen egyenletesen lélegezz. Amúgy saját magad paráztatod, remélem tudod :)

2019. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a bajod, én első vagyok a névsorban, és még direkt nézni is szoktam mikor beadják, mert nem tudom, érdekel :D

Mikor anno 8 évesen azt a rohadt vastag kanült szúrták belém, azt is végignéztem :D

Csak az orvoson múlik az egész. Még csak nem is szoktam érezni általában :) ne parázz, nem olyan vészes ez. És ha nem kapnád meg, sokkal jobban szenvednél ha megbetegednél.

2019. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha igazán ügyes az orvos akkor nem szabad hogy fájjon, ahogy vérvételnek sem :) természetesen kellemetlen kicsit, de ennyi
2019. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Túléltem, egyáltalán semmi nem volt :)
2019. szept. 16. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy jól viselted :)
2019. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is!
2019. szept. 16. 20:27
 10/10 anonim válasza:
Csípd meg a csuklódat és a csoklódi fájdalmadat figyeld meg. Meg csak 10 másodperc és ennyi egy kisebb tűérintéssel egyezhet meg. Ennyit érzek és kész csípés nélkül
2019. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!