Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos. Igy elkaphattuk a veszett...

Sos. Igy elkaphattuk a veszettseget?!

Figyelt kérdés

Kertunkben van/volt 5 tyuk egy kakas.Mig en aludtam parom felkelt hogy hallotta a tyukok nagyon mozognak hangoskodnak.Kiment es latta h 2 tyikunkat megolt egy roka latta a rokat azt mondta nezett ra a roka aztan elfutott. Ket tyukunk meghalt ..egy tyukunk verzett azt hittuk meghal de ma mar semmi baja ugyanolyan mint volt persze tollai nyuzottak.de ugy latjuk rendbe jott.

Na de az okos ferjem behozta a ketto doglott!! Tyikot es megfozte es odaakarta adni a kutyanknak en szoltam ra h mi a francot csinal dobja ki reggel.felek mert van egy kislanyunk.igy elkaphattuk ?hetfon tortent ?!mar rettegek :'( nem ertem se a tyukhoz se a semmihez de felek h elkaptuk mit tegyek


2019. nov. 24. 13:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pest megye azon pelul Pecel
2019. nov. 24. 14:26
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Még egy indok, hogy kevésbé aggódj. Határ mentén (nyilván nem a nyugati felé) nagyobb az esély.
2019. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam én is.
2019. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A kutyáknak se lett volna semmi baja a megfőzőtt hústól.

Döglött, meg feltűnően szelíd rőkát, őzet ne simogass, de egy normálisan viselkedő, vadászó róka nem valószínű hogy veszett.

Ráadásul a férjed nem a rókát fogta meg, hanem a tyúkot.

2019. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Koszi ..Hat en azett elmentem az ugyeletre a kis csaladommal .Ott kijott vagy az orvos vagy az aszisztens "bacsi" meghallgatta de szerinte nem lesz baj .bovebben nem fejtette ki.Miutan megfozte es mi reggel felkeltunk eltakaritotta de en os kenytelen vtam .nem mindent rakott el es meg mindig felek :( Egyebkent a legtobb roka veszett vagy sem ? Ilyeneket se tudok :( az ugyeletes mondta h egyebkent most oktoberbe volt vmi amit adtak itt a kotnyeken a rokaknak
2019. nov. 24. 20:07
 16/21 anonim ***** válasza:

A legtöbb róka veszett vagy sem?

Ilyen egyáltalán hogy jut eszedbe? Előbb kicsit utánaolvashattál volna a témának ha már ennyire parázol tőle...

2019. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tudom..de mar utana se merek olvasni ...
2019. nov. 24. 20:42
 18/21 anonim ***** válasza:

Amugy de kell felni a veszettseg olyan amiben meghalsz tutko

Ebben az esetben ahogy mar valaki felsorolta zero az eselye!

Ha pedig legközelebb ilyen problémád van az Orszagos járványügyi központot vagy a Nebihet ajanlom!ott szakemberek vannak

Itt mázlid volt hogy mar az elejen kaptál egy reszletes normális valaszt.

Semmi bajod nem lehet,noplane az edénytől..főzd ki es kész.

2019. nov. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem veszettek marha ritka hála a vakcinazasnak
2019. nov. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A szép nevű lyssa a veszettség vírusa kedves kérdező.

Egyébként a főzés a legtöbb kórokozót megöli/inaktiválja :)

2019. nov. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!