Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos. Igy elkaphattuk a veszett...

Sos. Igy elkaphattuk a veszettseget?!

Figyelt kérdés

Kertunkben van/volt 5 tyuk egy kakas.Mig en aludtam parom felkelt hogy hallotta a tyukok nagyon mozognak hangoskodnak.Kiment es latta h 2 tyikunkat megolt egy roka latta a rokat azt mondta nezett ra a roka aztan elfutott. Ket tyukunk meghalt ..egy tyukunk verzett azt hittuk meghal de ma mar semmi baja ugyanolyan mint volt persze tollai nyuzottak.de ugy latjuk rendbe jott.

Na de az okos ferjem behozta a ketto doglott!! Tyikot es megfozte es odaakarta adni a kutyanknak en szoltam ra h mi a francot csinal dobja ki reggel.felek mert van egy kislanyunk.igy elkaphattuk ?hetfon tortent ?!mar rettegek :'( nem ertem se a tyukhoz se a semmihez de felek h elkaptuk mit tegyek


2019. nov. 24. 13:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Koszonom.Akkor remelem.tenyleg keves az eselye h barmi legyen .

Meg annyi hogy ha a tyukom akit elkapott /verzett es mehezem de orak alatt jobban lett ma mar ugyanolyan mint a tobbi neki lett volna baja ha veszett esetleg es ugy kapta el ?

2019. nov. 25. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!