Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam a veszettséget?

Hazzard kérdése:

Elkaphattam a veszettséget?

Figyelt kérdés
Kint voltunk a tónál, ahol elég sok róka jár, Van egy elég nagy seb a kezemen, és az lenne a kérdésem ha ott róka járt akkor el kaphattam valami veszettséget? Esetleg ha hozzá ért valamihez a sebem, amihez a roka is / nyála?

2019. nov. 17. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rókák sem veszettek feltétlenül, indokolatlan a félelmed! Ha nem harapott meg, nem lesz bajod, és még csak nem is láttad...
2019. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem. Az immunizálásnak köszönhetően amúgy sem volt x éve Magyarországon veszettség rókánál sem. Ezt a Ántsz-től tudom, mert macskaharapás miatt sajnos jártam náluk párszor a nyáron. Szóval ne aggódj!
2019. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, erdelyben elek
2019. nov. 18. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Próbálj meg kint érdeklődni illetékes szervektol, hogy mikor volt felétek utoljára veszett állat.

Viszont most is azt mondom, hogy teljesen biztos nem kaptál el semmit. De a teljes megnyugvás miatt próbálj erdeklődni.

2019. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!