Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok rendesen nagy wczni?

Figyelt kérdés

Na szóval,először is.Eléggé beteg vagyok ugyanis elkaptam ezt a vírust.

És azóta nemtudok nagywczni ès széklet helyett nyálkás dolog jön ki.Glicerines kuppal se tudok wczni.Mi lehet ez?Baj lehet?Vagy csak az miatt van mert elkaptam a vírust?

Kérlek hanyagoljatok a hülye válaszokkal ugyanis ahhoz nincs idegzetem.

Köszönöm előre is


2019. nov. 27. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte a hasad is ment, valószínűleg kiürültek a beleid, azért nincs széklet. A nyálka meg még ennek az utóhatása. Szedjél probiotikumot, hogy minél hamarabb visszaáljon a rend. A kaukázusi kefír is jó hatású.

Nem gondolom, hogy székrekedésről lenne szó...

2019. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem volt hasmenésem egyáltalán,ezért tartom furának a dolgot.

2019. nov. 27. 10:09
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Szerintem jó lenne a háziorvosoddal is megbeszélni a dolgot.
2019. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben Dulcosoft-ot használtam, az segített rajta. Ha ennek ellenére sem javul a helyzet, akkor mindenképp menj dokihoz vele.
2019. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így későn...de köszönöm nektek☺️
2020. febr. 25. 21:57
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Kíméletes hashajtót kellene szedned egy ideig. Ami inkább csak mozgatja a beleket, de nem csinálsz be tőle. Én egy időben Stadalaxot használtam, elég jó volt. És figyelj a táplálkozásodra, rengeteg rost és sok víz vagy egyéb folyadék. Erre a nyálkára nem nagyon tudok mit mondani, elsőre az jutott eszembe, hogy néhány beöntés nem ártana, talán tisztulnának a beleid. És ne idegesítsd magad a vírussal, van bajod más is.
2020. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!