Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a bajom? 4 nap alatt...

Mi a bajom? 4 nap alatt ötszőr (! ) kakiltam be. Észre se vettem, hogy kell de nem vagyok beteg.

Figyelt kérdés

csütörtök este kezdődött , miközben gép eztem nem is éreztem, hogy kakilnom kell , csak egyszercsak becsúszott. nem volt hasmenésem semmi ilyesmi.

aztán szombat reggel futottam és megbotlottam.

vasárnap teli bugxival ébredtem reggel és elment ünk a mamámékhoz , ahol a kertben van 'budi' éreztem amikor elkezdett kijonni (tesó mmal játszottunk) de mire elértem a wcbe az egész ebédem a nadrágomban landolt.


ma meg suliban voltam és egész nap feltem , hogy befogok kakilni de fizikan írtunk dolit (ez tökre elterelte a figyelmet) és a tanár leverte a vázát az asztalról én meg megijedtem aztán megéreztem azt a meleg növekvő valamit a bugyimban. szerencsére szoknyában voltam.


segitsetek!!!! mi a bajom?!


L (tudom nagyon béna a helyesírásom , telefonról írtam)


2019. dec. 9. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valóban igaz akkor sürgősen menjél orvoshoz!
2019. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, akkor sürgősen menj orvoshoz.

Széklet inkontinencia.

2019. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
be kagantotam
2019. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

elakarok menni orvoshoz de félek elmondani anyának...


hogyan mondjam el neki?

2019. dec. 9. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy ide leírtad. És az orvosnak is pontosan kell elmondani, hogy tudjon segíteni.
2019. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Háhá
2019. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet pszichés is. Hány éves vagy? El kell mondanod a szülőknek.
2019. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kellett az a mwesterkélt macskakaparás?
2019. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondd el anyukádnak, ahogy történt. "Anya bekakáltam és nem tudom mitől lehet. Többször is előfordult, szeretném ha elmennénk az orvoshoz". Ennyi. Gondolom normális anyukád van és gyorsan elvisz dokihoz. Kellemetlen a történet de fontos hogy mielőbb megvizsgáljanak.
2019. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
milyen macskakaparás?
2019. dec. 10. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!