Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyálkás széklet. Volt férgektő...

TSZXFRD kérdése:

Nyálkás széklet. Volt férgektől? Esetleg gyulladás?

Figyelt kérdés
Nos, 16 éves srác vagyok, a problémám az,hogy mikor nagy WC-zek és elvégeztem a dolgom (törlök) akkor nyálkás egy kicsit a papír és néha a székletem is, néha több, néha kevesebb. Nem tudok mire gondolni, fel vagyok puffadva sűrűn, székrekedésem nincs, hasmenésem sincs, a székletem alakja normális és a színe is normális, nagyon félek,hogy mi bajom lehet, egyből a legrosszabbra gondolok :/. Azóta van ez mióta megettem egy hamburgert, azután férges is voltam (valszeg nyers volt a hús a burgerben) ezért kaphattam el. Féregtelenítettem, már nincsennek bennem férgek. Ha valaki tudná mitől van ez és meg tudna nyugtatni megköszönném.
2019. dec. 16. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

El kellene menni orvoshoz az beutalhat gasztroenterológiára csináltatni kéne egy székletvizsgálatot stb. Ott jobban tudják de majd ha elmész a házi orvoshoz az elmagyarázza hogyan tovább.

Kombinálni felesleges meg találgatni hogy mi lehet vagy azt mondani hogy nagy baj van vagy kicsi. Problémád van amivel el kell menni orvoshoz és kiderül mi baj.

2019. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet bélsár is!
2019. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :D
2019. dec. 16. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült hogy mitől volt?

2021. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!