Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most ez vastagbélgyulladás?...

Most ez vastagbélgyulladás? Vagy mi?

Figyelt kérdés
voltam a kórházba bent fogtak napig, vakbélgyulladásra utaló tünetekkel, de nem találtak semmi kóros elváltozást. haza küldtek. voltam wc-n, és nyálkás, híg volt a székletem! arra következtetek, hogy mi van hogyha vastagbél gyulladás?

2013. jún. 7. 10:51
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, és 15/F és még alhasi fájdalmaim is vannak nem intenzív, de fáj!
2013. jún. 7. 10:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek is ez volt a panasza.Állandóan "fo*ott"(híg széklet),fájt a hasa.Majd rávette magát h elmenjen orvoshoz és végbéldaganatot diagnosztizáltak.Utolsó pillanatban műtötték meg.Ha még egy hetet vár...

Szóval végbéldaganat, vagy gyulladás.Mindenképp vizsgáltasd ki alaposan.

2013. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De lehet hogy csak szimpla hasmenésed van
2013. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
eső válaszoló. mint említettem, voltam kórházba, csak lemaradt az hogy 4NAPIG bent fogtak. és NEM találtak semmit..
2013. jún. 7. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, az is(mármint tumor),de nem erre kéne gondolni elsősorban. Valószínűbb egy egyszerű vírusos, v. bakteriális fertőzés. Igyál Smecta port,vegyél be probiotikumot és diétázz. Ha hétfőig ne javul menj el orvoshoz.
2013. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de megint?! már hülyének fognak nézni. ezen a héten, szinte csak orvosnál voltam.. háziorvos, ügyelet, kórház,
2013. jún. 7. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
A Smecta és a probiotikum nagy valószínűséggel segíteni fog. Ha nem,nem fog senki hülyének nézni,hidd el.
2013. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de nincs hasmenésem!! csak KICSIT híg tehát nem az a teljesen híg.
2013. jún. 7. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor is! Minimum probiotikumot szedjél!! Lehet,h egy egyszerű vírusfertőzésed volt,ami tönkretette a normális bélflórádat,ezért van még ez a panasz!!!!
2013. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm
2013. jún. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!