Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Fogalmam sincs...

Mi lehet ez? Fogalmam sincs mi lehet ez, de eléggé idegesít. (Bővebben, + képek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Néha viszket, kicsit fáj illetve kicsit szúr. (egyik se folyton) Az egész kemény. Tegnapra lett csak ilyen, előtte feleakkora hólyagféle volt, amivel semmi gondom nem volt, azon kívül, h. idegesített.

Bőrgyógyászatra csak aug. 3.-ára kaptam időpontot, orvos meg csak de. volt...


Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat!


2011. júl. 11. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szemölcs aránylag egyszerűen gyógyítható és nem fogsz belehalni vagy az is lehet h megcsípett valami vagy kiütés de sztem akkor pirosabb lenne.
2011. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor elég lenne, ha elmegyek a patikába és kérek olyan ecsetelős baromságot ?
2011. júl. 11. 16:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Am azt mindjárt gondoltam, h. nem fogok belehalni, csak idegesítő ha végig húzom a kezem vmin, akkor cseszi..
2011. júl. 11. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
ja vagy a tvben is reklámozzák nailner repair stift de kérdezd meg a patikustól h mit javasol
2011. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, kössz
2011. júl. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!