Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyelési röntgen vizsgálat...

Nyelési röntgen vizsgálat után hasmenés?

Figyelt kérdés

Tegnap kora délután volt nyelési röntgen vizsgálatom. Báriumos lötyiből kellett innom 2-3nagy kortyot. Iszonyat rossz íze volt, órákig jött visszafelé az íze, még az orromban is éreztem. Alapból refluxos vagyok és rengeteget küszködök gyomor és bél gondokkal. A vizsgálatról haza érve evés közben hangos bugyorgás kezdődött a hasamban, majd ezt wc-zés követte. Aztán még 4 szer mennem kellett a WC-re estig,has és gyomor fájás is jelentkezett. Éjjel is voltam WC-n, illetve reggel is azzal kezdtem. Most is bugyorog folyamatosan a hasam és fájdogál is kissé. Okozhatja a folyadék?

Illetve vizsgálat után 2-3perccel a nyálamat köhögés közben picit félre nyeltem, azzal kerülhetett légcsőbe minimális bárium? Ha igen, okozhat gondot?


2020. jan. 8. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A hasmenés gyakori mellékhatás, pár nap alatt elmúlik.

Ha csak kis nyálat nyeltél félre, nem pedig magát a báriumos kortyot, akkor nem lesz semmi baj.

2020. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! 🙏 Remélem már holnap jobb lesz.
2020. jan. 8. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!