Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon furcsán érzem mostanába...

Nagyon furcsán érzem mostanában magam, és gondoltam kiírom ide, hátha valaki ír valamit rá.16L Valaki valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
szóval már több éve van ez a hangulatingadozásom folyamatosan. eddig azért nem ijedtem meg, mert nem volt annyira durva, mint mostanában. egyre erősebb. eddig az volt, hogy hetente volt egy mondjuk fél órás síró görcsöm, minden ok nélkül. már egy ideje pedig naponta jön rám, és több órás. rengetegszer ingadozik a hangulatom, és ez rossz nekem is, és a körülöttem lévőknek is. tudom, hogy hormonok meg menstruáció meg ilyesmik, de egyszerűen tudom, érzem hogy ez nem nomrális dolog
2020. jan. 13. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A legnehezebb tinikorban vagy...ha beteg lennél is, elsősorban ennek fognák be. Meg aztán rossz hideg téli idő van.
2020. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jóval több, mint a tinikor, meg a hormonok. Naponta több órás sírás, ok nélkül, már valami problémára utal.

Próbáltál segítséget kérni? Iskolapszichológus?

2020. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És hogy hogy ezt nem észleli a környezeted? Szülők?
2020. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el! Fog adni endokrinológiára és pszichiátriára beutalót
2020. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
itthon a szüleim tudnak a dologról, nyilván próbálnak felvidítani, meg hasonlók, de sajnos nem ilyen egyszerű. + soha sem fogok elkerülni az orvoshoz, és akár a gyógyszerekhez, itthon nem hisznek az ilyesmiben, mert azt mondják, hogy mindenki saját magán tud segíteni csak. hát, én nem.
2020. jan. 13. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
26 évesen nem kell a szüleid engedélye ahhoz, hogy orvoshoz menj
2020. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*16
2020. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!