Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek tüdőrákom van?

Szerintetek tüdőrákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hipochondriával küzdök nagyon rég óta és hát néha fáj mellkasom és hátam..az lenne a kérdésem,hogy én voltam szimpla vérkép vizsgálaton éves vérkép azt mondta orvos, hogy a vérképem teljesen jó és valóban az volt minden eredményem...jó..nincs süllyedésem sem.a kérdésem.az,hogy akkor valószínű nincs tüdőrákom? :/ dohányzom abba szeretném hagyni..


2020. jan. 14. 11:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem...csak,hogy így mekkora esélyem van rá
2020. jan. 14. 12:18
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, akkor azt mondom: a fájdalom alapján kicsi.

A dohányzás miatt már nagyobb.

2020. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom :/ de volt aki azt mondta,hogy a vérkép már mutatta volna és tovább küldtek volna :/
2020. jan. 14. 12:23
 14/17 anonim ***** válasza:

És most azon drukkolsz, hogy legyen tüdőrákod, azaz hogy a félelmedet beigazolódva lásd?

Komolyan nem értelek...

2020. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem :/
2020. jan. 14. 12:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia én is hipochonder vagyok. Ugyan ez volt velem is.. Elmentem dokihoz és megnyugtatott hogy tüdőráknál a mellkasi/hát fájás csak a késöbbi stádiumban jelentkezik amikor már a tipikus tünetek rég megjelentek pl. köhögés. Szóval nyugi nincs semmi bajod! :)
2020. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
vérvétel nem mutat ki rákot, legfeljebb lehetnek benne ráutaló jelek, de ha orvos megnyugtatott akkor ne aggódj és szokj le a cigiről, akkor nem fogsz aggódni tüdőrák miatt.
2020. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!