Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek tüdőrákom van?

Szerintetek tüdőrákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hipochondriával küzdök nagyon rég óta és hát néha fáj mellkasom és hátam..az lenne a kérdésem,hogy én voltam szimpla vérkép vizsgálaton éves vérkép azt mondta orvos, hogy a vérképem teljesen jó és valóban az volt minden eredményem...jó..nincs süllyedésem sem.a kérdésem.az,hogy akkor valószínű nincs tüdőrákom? :/ dohányzom abba szeretném hagyni..


2020. jan. 14. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ha minden eredményed teljesen jó, akkor szinte biztos, hogy tüdőrákod van. Vagy ha nem, akkor agydaganatod.
2020. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Attól is félek
2020. jan. 14. 12:02
 3/17 anonim ***** válasza:
menj el tüdőszűrésre,
2020. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen hipochonder vagy.
2020. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A mellkas fájdalmát általában nem tüdőrák okozza.

De sajnos, ismerős a hipochondria :(

A mellkasfájdalom inkább lehet izomfájdalom, vagy rosszabb esetben reflux.

Valami teljes testet átmozgató mozgást ajánlok neked, futás, gyaloglás, egyszerűbb, otthon is végezhető tornagyakorlatok, gerinctorna gyakorlatok.

2020. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok,ha jó a vérkép akkor lehet e probléma vagy csak háziorvos mondta,hogy tökéletes vérkép :/
2020. jan. 14. 12:05
 7/17 A kérdező kommentje:
Sokan gunyolodnak de rossz hipochondriával élni...
2020. jan. 14. 12:06
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gúnyolódás.

A kérdésfeltevő tudatában van annak, hogy hipochonder - ez már egy viszonylag kedvező alaphelyzet. Mert ugye van, aki ezt nem hajlandó bevallani magának.

2020. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 6


És nem tudod leellenőrizni a neten? Beírod a gugliba, hogy laboreredmények, és azonnal vissza tudod ellenőrizni a sajátjaidat. Egyébként ott a kezedben a lelet (vagy meg tudod nézni az ügyfélkapunk keresztül), és eleve ott vannak a + vagy - jelek az olyan értékek mellett, ami kilóg a normálisból.

2020. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrés max 20perc, most voltam múlt héten...De figyelj már ide te hipohonder! Ha mi itt a gyakorin azt mondjuk hogy "Igen tüdőrákod van.", akkor tüdőrákod van?
2020. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!