Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kibírni reggelig...

Hogyan lehet kibírni reggelig pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
3 órája kipisiltem a vesekövem, nagyon keményen felsértette a pisilőmet belülről. Bevettem fájdalomcsillapítót, de nem nagyon hat. Egyszerűen nem bírok pisilni, még cseppekben sem, olyan érzés, mintha egy kést forgatnának bennem. Reggelig biztos regenerálódna, addig ki kéne bírnom pisilés nélkül. Hogyan bírjam ki legalább 12 órát pisilés nélkül?

2020. jan. 16. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pisilni kell testünk 75%a viz (Dr.House szerint legalábbis) Szóval kell pisilni inkább kend be vmivel.
2020. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Belülről a fütyimet? Hát azt meg hogy?
2020. jan. 16. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy hátrahúzod rajta a bőrt, te okos.
2020. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jogos , akkor Nem segíthet rajtad, csak az urológus:)))))


Viccen kívül menj dokihoz, ez így nem normális :/ Jobbulast :/

2020. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hallgasd ezt a 10 órás relaxációs videót alvás közben

[link]

2020. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3! Nem éretted a kérdést... belülről fáj szegény kérdezőnek "te okos"


Üdv : 1,4-es váalszoló :D

2020. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én okos :D Ez tetszett. Sajnos az a probléma, hogy ott nem tudod bekenni, ahol kijön a pisi, mert amikor felhúzod, annak köze sincs hozzá :D
2020. jan. 16. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem pisilsz még rosszabb lesz.Képzeld el,ha felnyomnak egy katétert,utána milyen lesz.Szoritsad össze a fogaid ,és erőtest.A fájdalom ilyenkor gátolja a vizelet ürülését .
2020. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de jártam hasonlóan. Majdnem egy egész napig tartogattam, annyira fájt, ha próbálkoztam. Végül beálltam meleg zuhany alá ás közben sírva pisiltem..
2020. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!