Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem eddig birta szegeny...

Szerintem eddig birta szegeny immunrendszerem a vizsgaidoszakos stresszt. Ebbol a nem beteg de rossz allapotbol hogy tudok kijonni szerintetek?

Figyelt kérdés

Iszonyat faj a torkom, nathas vagyok, kohogok, faj a fulem es rossz a kozerzetem.

Elindultam a konyvtarba de annyira kimerultnek erzem magam hogy vissza kellett fordulnom. Sajnos nagyon keves pihenes jut nem csak most, evkozben is,. Viszont most meg egy hetig birnom kene. De epp fekszek mert nem akartam tulfesziteni a hurt. Orulok hogy ket napot igy vegig tudtam tolni.

Iszonyat mennyisegu teat iszok, enni nem kivanok kb semmit, max szaraz dolgokat eszek neha egy minimalisat. Most vettem a gyogyszertarban mebucaint.

Szerintetek mit csinaljak?

Az a baj hogy kb mindig ezt erzem de most egyszeruen tenyleg nincs idom betegnek lenni mert utolso eves vagyok es nem csuszhatok....


2020. jan. 21. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Béres csepp, 1000 mg-s C-vitamin, Neocitranból a kapszula, ACC pezsgőtablettából a 600 mg-os, frró tea sok citrmmal. Én ezzel 2-3 nap alatt kinn vagyok belőle.
2020. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm, hogy írtàl! C vitamint szedek ilyenkor rendszeresen, ugy latom a Mebucain is segitett. Meg igazabol a fekves. Csak fekudtem a sotetben mint egy darab fa, vagy harom oran keresztul. A fo baj hogy iszonyu kimerult vagyok. Ma ezt akkor megengedem magamnak.... holnap meg irany elore tovabb....
2020. jan. 21. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!