Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrvérzéssel érdemes orvoshoz...

Orrvérzéssel érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Spontán? Lehet nagyon magas vérnyomás jele...

Érdemes!

2020. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Athlon77 válasza:
Mindenképp. Lehet csak egy ér pattant meg. De ha nem, jobb ha lát orvos is.
2020. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el a fül és orr gégészetre, ott megnézik, és ha kell akkor eret égetnek (ha tudnak). Nekem is volt orrvérzésem, folyt mint a patak, a vége az lett hogy eret égettek. Nem fájt mert lezsibbasztották de úgy hogy az egész arcom lezsibbadt. (Még kérdést is írtam ki, hogy meddig hat még a zsibbasztó).
2020. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha sokadjára fordul elő vagy alkalmakként nagyon nehezen elálítható. Nemcsak magas vérnyomás, de orrüregi vénatágulat, érfal elvékonyodás okozhatja, de gyógyszer mellékhatás/túladagolás (acetilszalicilsav), vérlemezke szám- vagy funkció-csökkenés stb. is.
2020. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég sűrűn szokott, bár az utóbbi időben ritkábban. Gondolom közrejátszik, hogy kiskoromban betörték az orrom. Volt, hogy az orrvérzésre ébredtem és volt, hogy tüsszentettem és elkezdett vérezni. Ma csak kifújtam az orrom és attól. Most csak 10 percig tartott de sokszor fél óráig is
2020. jan. 23. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!