Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus - Miért nem...

Davidka1155 kérdése:

Koronavírus - Miért nem kezdik el vizsgálni a Kínából érkezetteket?

Figyelt kérdés
Tudomásunk szerint nincs még magyar fertőzött, de azt is tudjuk hogy lappangási idő alatt is fertőz, ami lehet akár két hét is akár. Miért nem akarnak semmit se tenni még azelőtt hogy bármi rossz megtörténne? Nem teljesen értem többek között az se kinek lenen jó ha a már valószínüleg fertőzött embereket csak mert más nemzetiségüek "evakuálnák" Kínából, pl az USA is ezt akarja. Azt hittem megállitani akarjuk a virust nem behozni mindenhova...

2020. jan. 27. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Megfelelő védelem mellett nincs probléma. Előbb kaptam egy emailt Kínából, és tényleg vírusos volt, de a NOD32 megfogta.
2020. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt, aki szól az illetékeseknek. Én megtenném, de nem merem.
2020. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg emberi jogokba ütközne, ha ily módon kiszúrnák az összes kínait és vizsgálat alá vetnék őket. Viszont, akiket evakuálni fognak, azokat biztosan megvizsgálják majd, szerintem máshogy nem engedélyeznék az átszállításukat.
2020. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!