Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülés! Van esélyem?

Panda18 kérdése:

Gerincferdülés! Van esélyem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és most derült ki, hogy van egy 20 fokos ágyéki gerincferdülésem. Járok most gyógytornára, úszni, hátmerevítőm van, de nagyon kétségbe vagyok esve, hogy az állaptomon már nem lehet javítani. Nagyon fáradékony vagyok és szúró érzéseim vannak, ugyanakkor a gerincemet egy folyamatos nyomás alatt érzem. Szerintetek van esélyem ezen már javítani?

2020. jan. 28. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, a lányomnak van komoly gerincferdülése, 14 évesen derült ki nála. Úszás, torna, fűző....semmi nem segített. Azt mondják 20 éves korig korrigálható, hát...
2020. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Nekem azoktól javult, amire az orvosok azt mondták tilos.

Guggolás, nyújtás földön ülve/fekve, lábak M alakban

2020. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek a fájdalom megszűntethető? Vagyis én már elfogadtam, hogy ez már egyenesebb nem lesz. Visszagondolva tényleg voltak fájdalmaim és most egyre erőteljesebbek. Én csak nem akarom az életem fájdalmak közepette leélni...
2020. jan. 30. 10:34
 4/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek a fájdalom megszűntethető? Vagyis én már elfogadtam, hogy ez már egyenesebb nem lesz. Visszagondolva tényleg voltak fájdalmaim és most egyre erőteljesebbek. Én csak nem akarom az életem életem fájdalmak közepette leélni...
2020. jan. 30. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!