Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diploma nélkül is van esélyem...

Diploma nélkül is van esélyem zenei pályán?

Figyelt kérdés

Hegedűre szerettem volna továbbmenni, viszont egy durva gerincferdülés miatt az orvosok megtiltották. Pedig nálam a hegedülés úgymond egy szenvedélybetegség, nem szeretném abbahagyni!

Így is lenne esélyem pl zeneiskolában dolgozni hegedűtanárként, vagy maximum magántanár lehetek?

Ha nincs diplomám róla, hogy jól hegedülök, akkor nem is érdemes evvel foglalkoznom?



2015. ápr. 14. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

és tornával együtt sem lehet? mi lett volna,ha mozgássérült Ichák Perlmant eltiltják? ülve hegedül...

[link]

az egyik legnagyobb a világon:

https://www.youtube.com/watch?v=wEmbFSiJzEQ

2015. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hegedűtanárként nem dolgozhatsz diploma nélkül. Amúgy meg ne add fel, minden zenésznek vannak ilyen problémái, én éppen a 2. napja nem alszok úgy fáj a hátam :D
2015. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!