Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit gondoltok?

Mit csináljak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, szüleimmel élek. Egyetemista vagyok, ha ez számít.

Sajnos sok stressz ér mostanában, nem is írnám le, hogy mi miatt.

Egyébként is megvan elég baj (szüleim egészsége, emiatt is aggódom, anyagilag sem minden rózsás) és anyukám nagyon aggódik miattam, mert szerinte túl sovány vagyok. Ezt senki nem mondja rajta kívül de lehet benne igazság. A problémám: idegesít, hogy minden egyes nap elmondja, hogy milyen sovány vagyok, ki tudja mi bajom van, ő rosszul van ha rám néz. Én ezt már olyan szinten nem bírom, hogy összeveszek vele emiatt, akkor is ha előtte 2 perccel minden rendben volt.


Már egyre kevésbé bírom elviselni.

El akar küldeni orvoshoz és vérvételre. Én alapból rosszul vagyok a vérvételtől és amúgy is megvan a magam baja, legalább amíg a szorgalmi időszak megkezdődik az egyetemen, addig szeretném a kis szabad időmet nem ilyenekkel tölteni, inkább legalább addig elfelejteni minden problémát.


Mit tegyek? Menjek el csak azért is orvoshoz+vérvételre, hogy békén hagyjon vagy ha nem akarok, ne menjek?


Amúgy az is igaz, hogy össze-vissza eszek mostanában.


2020. jan. 31. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a vérvételre. Azért is, mert hogyha megnyugszik akkor nem fog minden nap ezzel nyaggatni anyukád. Ezzel magadnak is segítesz, mert nem lesz feszültség.
2020. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!