Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy bírjak ki hosszú buszutat...

Hogy bírjak ki hosszú buszutat rosszúlléttel?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk tavasszal, több mint 10 óra lesz az út és busszal megyünk ugyebár. Az eddigi leghosszabb utazásom 5 óra volt, nem volt semmi bajom gyógyszerrel, a rövidebb 10 perces járatokkat gyógyszer nélkül is bírom. Nagyon szeretnék menni erre a kirándulásra, csak nem tudom hogy oldhatnám meg azt, hogy a busz közepén vagy végén üljek a barátaimmal, na meg azt, hogy enni is tudjak anélkül, hogy ne legyek nagyon rosszul.
2020. febr. 2. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak ti vagytok a buszon, akkor úgy könnyű megoldani.

Szerintem a legegyszerűbb, ha kibírod evés nélkül az utat, úgy biztos nem lehet "nagy" baj.

Lehet tévedek, de az ilyen hányós dolgokkal nem a busz elején tanácsos ülni?

2020. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Daedalon és/vagy gyömbér cukorka.
2020. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbér, Cerucal (háziorvos felírja neked, vényköteles, a Daedalon nekem semmit nem használt) segített, illetve a szemfedő. Az evést én nagyon kis adagokban ajánlom csak (ehetsz akár ötször is, csak egyszerre sose legyen tele a gyomrod).
2020. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!