Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet rühes lettem nő létemre?

Lehet rühes lettem nő létemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is felkészülök negatív kommentekre ...és sajnos jogosan kapom...haláleset történt nem.rég elhunyt egy nagyszülőm nagyon megrázott elhagytam magam ...nem kicsit és nem.vagyok rá büszke de 1 hétig nem fürödtem...



2020. febr. 9. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki volt vizsgálva, vagy csak valahol kiolvastad?
2020. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hétig nem fürdesz, akkor büdös vagy. Esetleg gombás ott lent.

Rühös mitől lennél? Az nem a koszos bőrön terem.

2020. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
max retkes lettél, de nem rühes. :-D
2020. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz rühes úgy is, hogy a tisztálkodással nincs baj.

En egyszer voltam, pedig fürödtem normálisan, a kollégiumban volt egy kis probléma, ezt nem részleteznem.

Menj el orvoshoz, adni fog rá gyógyszert, én egy üveges tejhez hasonlító cuccot kaptam, gyorsan elmúlik, emellett moss ki mindent és vasalj ki mindent. Gyorsan elmúlt nalam, szerintem nalad is igy lesz!

2020. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rüh egy állat. Egy bogár, ami berágja magát a bőröd alá, és éjjel rettenetesen viszket. Elkapni csak másik rühes embertől vagy állattól tudod. Nem terem magától.
2020. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!