Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lány létemre 2 hónap alatt...

Lány létemre 2 hónap alatt elég nagydarab lettem a konditól, mit csináljak másképp, hogy inkább szálkás legyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok 177cm magas és 5 kilóval vagyok nehezebb mint 2 hónapja (izmosodtam nem híztam).

Lábra nem tudok súllyal edzeni mert tönkremegy a térdem és a felsőtestem kezd elég nagy lenni. Tanács azon kívül higy kisebb súllyal sok ismétlés meg kevés szénhidrát?


2014. ápr. 2. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen téged mi is zavar? Hogy 5 kilóval nehezebb lettél? Mert azt állítód hogy nem zsírosodtál, tehát nem hinném hogy szarul néznél ki. Olyan nagyon nem lehetsz izmos se, mivel nő vagy (hacsak nem nyomattál némi illegális cuccot). De ha kisebb akarsz lenni akkor csökkensd a ch-t... Lábra meg valahogy csak kéne picit edzeni! (lábtoló, combhajlító stb.. ami valamennyire menne)
2014. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap alatt +5 kiló, ami mind izom, és nagydarab lettél? Hmm, valami zavart érzek az erőben, Sherlock!


A kis súllyal sok ismétlés mire jó vajon? (sejtem, mit hiszel, arra akarlak rávezetni, hogy arra nem)

2014. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kovpet ***** válasza:
2 hónap alatt +5 kiló izom, ráadásul lányként? Ezt most azért hadd kezeljem fenntartásokkal :)
2014. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Osynho ***** válasza:

Úúú, ha két hónap alatt 5kg tiszta izom jönne rám, de boldog lennék... :)


Étrended hogy néz ki?

2014. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kevesebb Ch..
2014. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, csak tovább híztál, az edzéstől függetlenül
2014. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt 5 kiló egy kiváló alkatú férfi testépítőnek is sok.


Érdekes módon Toldi Zsuzsi és a többi fitnessmodell évek óta edz mégse nagydarab..

Szóval problémák vannak a kérdésben.

2014. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az itt jelenlevők mind egyetértenek abban, hogy egy előtte-utána képpel jelentkezhetsz, mint bizonyíték :D


De 5 kiló zsírtól sem lesz senki nagydarab, pláne ilyen magassággal, az izom meg sűrűbb, mint a zsír, tehát ugyanakkora tömeg kevesebb helyet foglal.

2014. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Osynho ***** válasza:
Képet! :)
2014. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!