Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány ingerem van, mit tegyek?

Hány ingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy felkeltem az éjszaka közepén, magas lázzal és torok fájással, nem tudom miért, de anyukám szerint valami nátha vagy influenza lehet, ezért adott nekem egy influenza elleni gyógyszert, mit sem sejtve bevettem, de nem szólt, hogy mellékhatása a hány inger, és, hogy amúgy éves közbe kellett volna bevennem, azóta 10-20 percenként hánytam (egyébként hányás fóbiám van) most kaptam egy ilyen hányinger csilapítót, erdei gyümölcsös cukorkát eszek, és iszok egy kis colát időnként, már egy ideje nem hánytam, viszont félek, hogy megint kevde lesz kijönni a hasamnak mivel érzem, hogy valami nem tetszik neki, szóval valaki tudna mondani valami módszert ha ez bekövetkezik?

Próbáltam kólát inni, kijött, ha hánytatom magam 10 perc múlva megint rám jött, és az erdei gyümis cukrom is fogyoba van :c olvastam dolgokat, rá kerestem, de nem találtam olyat amit ne próbáltam volna, és érzem, hogy csak az a hányinger elleni cucc tartja bennem a semmit, mert már üres vagyok :'D



2020. febr. 15. 06:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt meg nem hallottam : cukorral tomod magadat ? Mi a fenenek ?

Eves nelkul 6 hetig is kibirja az ember szervezete s ivas nelkul kell nehany nap a "kiszaradashoz" .

A "böjt" a legelso tennivalo hirtelenjeben es a legfontosabb orvostol kerni tanacsot . A legutolso tennivalod az a forumozas...

2020. febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!