Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki kipróbálta a MXE-t?

Valaki kipróbálta a MXE-t?

Figyelt kérdés
A metoxetmint ki próbálta már ki?

#gyógyszer #drog #nyugtató #ketamin #Metoxetamin #Deprensszáns
2020. febr. 16. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

én

írtam egy élménybeszámolót róla még jópár évvel ezelőtt

mindjárt kikeresem egy másik fórumról, és belinkelem ide

2020. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Methoxetamine, élménybeszámoló (péntek 15:00 - szombat 14:00 eközben elfogyaszott menny. 0,4g)


Már régóta nagy érdekrődéssel álltam ehez a szerhez (az olvasottak alapján), és úgy gondoltam kipróbálom. Rendeltem is belőle 1g-t.


Péntek délután 15:00 kor kezddött amikor elmentem a postára és átvettem a csomagot, és elmentem egy közeli kiserdőbe majd felszívtam

egy nagyobb kulcsra valót belőle. A hatás egész gyorsan jött is 16:00 felé már nagyon éreztem, és úgy gondoltam nem bírom tovább egyedül,

így hát elmentem a haveromhoz hogy adjak belőle neki is (hátha ketten rájövünk mi is ez a szer valójában). Aznap délután már csak 1 kulcsal szívtam fel

mert tudtam hogy haza kell mennem és nem láthatják rajtam hogy kész vagyok, mert a fő utazást másnapra terveztem. A haverom hozzám képet sokat felszívott

belőle (4 kulcsra valót) és látszott is rajta hogy kicsit "becsavarodott". Én 20:20 kor elindultam haza és simán csak egyfajta részegséget lehetett rajtam

észrevenni pedig nagyon készen volta még akkor is. Itthon azt montam holnap megyek dolgozni, azért hogy legyen végre 1 szabad napom utánajárni mijen

szer is ez. Éjszaka nem tudtam elaludni mert még mindig érztem a szer "lecsúszó"-ját, így hát felszívtam egy nagy késhegyre valót, ami már azonnal hatott!

Nagyon bezártnak éreztem magam így hát elkezdtem tv-t nézni, és gyorsan el is telt az a pár óra. Reggel 04:00 kor kajáltam és elmentem itthonról, mondván

hogy dolgozni megyek, így lett 1 egész szabad napom hogy a végére járjak milyen "erő" is ez. 04:30 ra a falu szélhez értem ahol már csak a közeli patak

csordogált és egyből felszívtam egy nagy csíkra valót (kb 50-100 mg között), majd elindultam a közeli erdőn át egy kissbeb hegy csúcsa felé, hogy onann

majd jó lesz a kilátás. Útközben egyre erősebben kezdtem érezni a hatást, és már szinte alig bírtam menni, és mire felértem a "domb" csúcsára már nagyon

beütött a szer. A nap pont akkor kelt fel és úgy érztem magam mint egy goa-partin elkeztem táncolni a szántóföld közepén, és mindíg 1 ismerős goa-zenét

hallotam a fejemben, majd leültem 1 fa tövébe és átadtam magam a természet szépségének.

Közben már kezdtek paranoid téveszmék is előjönni amiket nem

tudtam már kontrolálni (pl azt hittem vadászok állatnak néznek és le fegnak lőni), a közelemben nyulakat és őzeket is láttam miközben úgy éreztem eggyéválok

a földbolygóval. Gondoltam nem lehet nagy baj lsd-n is történt már ehhez haosnló (de utólag viszagondolva ez teljesen más volt). A falubéli glóbuszt 1 nagy

nyalókának láttam minta csak egy kéznyujtásnyira lenne és bele tudnák "nyalni". Később valamilyen gép (valószínűleg kombájn) hangjárra lettem fiygelmes és

azt hittem valamiért engem keresnek, így hát gyorsan "elmenekültem" a helyszínről, bár még mindíg elég lassan tudtam csak menni. kb. 08:00 felé leértem

egy kisebb erdős részhez és már nem tudtam mi is történik velem, de az érdekes az vot hogy mégsem érzetem magam "készen". Leültem egy nádas közepén majd

megint felszívtam 2 kulcsra valót "jobb orr-ball orr" (gondolván az majd megnyugtat)! Inentől teljesen kezdett megszűnni a külvilág, és az idő is megállt,

csak ilyen mindenféle hangokat hallottam (békák-fácánok stb), és azt hitem itt nyomban megőrülök. A telefonomról elkezdtem visszahívós üzeneteket küldeni

hogy hátha valaki viszahív és beszélhetek egy "normális" emberel (de nem hívitt visza senki). Ezután törént az a pilatanat hogy egy időre elvesztettem

mindenféle kapcsolatot a külvilággal és földrajzilag sem tudtam behatárolni magam (tényleg nem tudtam hol vagyok és mit is csinálok éppen)!

Ezek után elinduétam tovább a földüton, de mivel féltem hogy valai észrevesz (igazából seni sem jár arra), bementem egy termetes fa alá és kifeküdtem.

09:40 körül volt amikor a telefonomat megnéztem de még mindíg nem hívott vissza senki, de ebben az időszakaszban (furcsamúd) úgy érztem már nem érzem

a szer hatását, és kell még 1 kis kulcs hogy megnyugojak (amit egyből fel is szívtam). Majd végre felhívott a haverom és megbeszéltük hogy 12:00 ra kijön

a közeli híd-hoz. Ezek után nem tudom tökéletesen mi is történ, de a lényeg hogy azt hittem meg fofok "őrülni" összevissza bolyongtam majd viszamenttem a

biztosnágos fa alá leültem mint "buddha" és arra gondoltam mivel úgyis minden üresség természetű, ezért nincs mitől félnem, és egyfajta meditációba kezdtem.

11:30 ra megint kezdetm "képbe" jönni de már nem tudtam mi a szer hatása és mi a normális. IGAZÁBÓL ÚGY GONDOLTAM NEM A SZER OKOZTA ET AZ ŐRÜLTSÉGET HANEM

ALAPJAIBAN VÁLTOZOTT MEG A VILÁG! 11:30 kor elindultam a hídhoz hogy délre odaérjek, és 11:50 re oda is értem majd leűltem a híd alatt. Ekkor jött az egész

élmény csúcspontja amikor is jött valamiféle hullám amit már nem tudtam kontrolálni. Úgy éreztem a testem magától jött el ide mint egy gép, és hogy ez mind

azér van mert ebben a szerben amit szívtam NANOROBOTOK voltak és enegem műholdon kersztül irányítanak japánból.

(TÉNYLEG ÍGY VOLT) Ezen kezdtem el agyalni,

és arra jutottam hogy azt a "parancsot kaptam" hogy minél több emebr-be jutattsam be ezeket a nanorobotokat, mert különben meg fognak "ölni" ha már nem lesz

rám tovább szügség. Ekkor már a látásom is nagyon fura volt és mintha számok suhantak volna végig előttem (kb. minta mátrix-ban), de képtelen voltam már ennyi

információt fedolgozni. Ezek után már azt hittem a haverom a ki jön és mindeki megfertőződött a nanorobotoktól, és ő is csak azért jön mert ő is ezt az

utasítást kapta! Kb. 12:30 fele hívitt haverom hogy nem jön mert még mindíg fehérváron van, és hogy is várjam. Ezek hallatán egyből öszeomlottam és arra gondoltam

elkezdek egy maditációba kezdeni. Tisztán emléksze ekkor jöttem rá hogy valakik ott ülnek egy szobában laptopokkal és írják az információkat amiket vegre kell

hajtanom, mert én már az ő gépezetükké váltam. A szívem elkezdett nagyon gyorsan verni amikor rájöttem hogy ezt én okoztam magammal amikor egy ismertelen szert

nyomtam magamba. (azt hittem ott helyben meg fognak ölni mert nem akarom azt csinálni amilyen utasításokat kaptam) Így hát feláltam és elkezdtem követni a

"parancsokat" Belül a hang azt mondta indul vissza a faluba és minél több embert fertőzz meg a nanorobotokal hogy őket is irányíthassuk. Itt jöttem rá hogy

az egész világ.on át akarják venni az írányítást, és arra is rájöttem hogy már nagyon sokan lehetnek akik ugyanígy az irányításuk alatt áll.

Beértem a faluba de már nagyon elegem lett az egészből és úgy döntöttem megpróbálok valamit magatól csinálni, majd bementem egy kcsmába és kértem egy dobozos sört

majd elmentem a falu közepén lévő (régi temetőbe) és leültem egy bokorban. A SÖR JÓT TETT! Nemsokkal később felhívott haverom és odajött, én meg ijedtemben odadtam neki

az összes szert ami nálam maradt (kb.0,6g maradhahott) a pakettben. Kérdeztem nincs e nála valami nyugtató szer (fűre gondoltam) azt mondta nem tudott szerzni de

van nála frontin ami igen erős nyugató. Belül gondoltam ez valami tudatszűkítő gyógyszer és hoyg gyorsan megjöjjön én felszvtam orrba 3 tablettát, a haverom

meg ugyanarról a cd-ről felszívott egy izmos csíkot a metox-ból. Ő montah ogy menjünk le velencé-re mert ott van valami buli de én nem akartam menni már

sehová, így elváltunk és én ott maradtam egy ideig. (Neki igazából fogalama sem volt hogy mi történt velem, de ő is alig bírt kimenni a régi-temetőböl)

Ezután ránézetma telefonomra és 14:30 körül volt úgyhogy gondoltam már haza megyek és alszok (nem gondoldoltam hogy a frontin miatt lehetek álmos, de biztos

attól volt). Hazaértem.., és szerencsémre nem nagyon kellet beszélenm senkivel (nem buktam le!), azt mondtam álmos vagyok és másnap 14:00 ig aludtam.

Viszagondolva tudom nagyon nagy hülyeség volt amit csináltam, és bizonyosan állíthatom többet nem fogyasztok metox-ot!

2020. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi elég rosszul linkeltem mert széttöredezett. Remélem azért a lényeg kivehető.. Amúgy itthon nálunk már 2012 óta nem nagyon lehet kapni. Legalábbis én atájt találkoztam vele utoljára 😃
2020. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, szóval ez egy biológiai fegy

ver akkor vagy mi? Vagy inkább csak a szer hatása miatt gondoltad ezt? Miben különbözik ettől a ketamin, dxm? Mert úgy tudom, hogy ez valamelyiknek a "dizájnere"

Azért jó pszihedelikus élmény lehetett 1-1 pillanat. Meg itt ugye nem lehetséges nagyon negatív trip azért mert le is nyugtat közben!

2020. febr. 16. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja.

Csak a szer hatása alatt gondoltam mert teljesen becsavarodtam. Voltak olyan részek hogy azt hittem más történelmi korban vagyok. Volt olyan is rajta hogy ilyen lovasokat láttam, meg ugyanígy metoxtól egy éjszaka átváltozott a szombám egy űrhajóvá..

Ez amúgy a ketamin első dizájner változata volt igen. Azóta már nagyon sok új variáns van, de mindegyikkel baj van. Ez volt az első, ez még úgy aránylag jobb volt, ha nem tolta túl az ember :)

Különbség sok van, de ehhez az egész képet kell nézni.

Mert ketaminból is 2 féle van. Illetve egy féle, de mégis más mert van a kisállat, és a nagyállat.

Ezek kis ampullában vannak pl az állatorvosnál és a kicsi az ilyen kutya-macska, a nagy meg egy lónak, vagy ilyen nagy termetű állatnak való. De ez úgy van hogy a lovat is alá kell támasztani mert a ketamin olyan erős hogy mikor beadják neki a kapszulát a ló kb pár per alatt teljesen kidől, és eszméletét veszti, illeve k lyukba kerül.

Na most az Ilonka a drog, a por úgy készül hogy ezt az ampullát (a kis vagy nagy-állatot) beöntik két tányér közé, és mikrózzák olyan 3-4 percig. Amúgy 3,5 kell neki pont ha a tányérok jól egymásra vannak fordítva. Szóval lemegy az idő, kiveszik a mikróból és kicsapódott a por a tányéron. Ez olyan hogy majdnem 4g jön ki egy ampullából, és olyan erős hogy egy kulcshegynyit felszív az ember aztán helló-szia-szevasztok 😃

Na de a kisállat az más. Azt is ugyanígy csinálják, de abban le van gyengítve a hatóanyag ezért nem úgy üt ki. Tehát kicsapódik ugyanúgy a tányéron, de egy kulcshegynyit alig érez be az ember. Persze mert az ugye jóval lájtosabbra csinálják. De hiába szív fel abból is az ember 10-20-mg ot akkor se úgy üt ki mint a nagyállat.

A lényeg hogy a ketaminból is 2 féle van. Az egyik nagyon brutál, a másikat meg elkég nehéz túltolni.

Csakhogy a ketamint nem is lehet túltolni, mert ha túlnyomja az ember egyszerűen kicsúszik a képből. Van egy maximális hatás amit el lehet érni vele, ez a K lyuk. Ez akkor van amikor valaki elég nagy mennyiséget visz be egyszerre. Amikor ezt eléri valaki akk azt se tudja ki ő és hol van, a külső szemlélő annyit lát belőle hogy szinte nem is pislog, és folyik a nyála. Ilyenkor nem is lehet vele beszélni, vagy bármi de egyébként teljesen biztonságban van. Tehát a ketamintól nem lehet meghalni vagy ilyesmi ha túladagolja az ember (és nem keveri mással) hanem egyszerűen elájul de végeredményben akkor is biztonságban van. Ha alkohollal keverik akkor okozhat problémát kb mint a nyugtatók.

Na szóval a nagyállat féle ampulla, a tiszta ketamin az elvisz a k lyukig, mert az a maximum amit ki lehet belőle hozni, és ha valaki azt eléri ott már az egy pszichedelikus hallucinogén "szint".

A kisállat féle ketaminnal nem hiszem hogy el lehet érni a k lyukat, bár nem tudom elképzelhető hogy egy szuper hero adag elvisz odáig.

Aztán itt jön képbe a bio ketamin, a dizájner drog pl a metox.

A metox se a k lyuk felé visz hanem egy teljes becsavarodás felé, ahol a használó egy tébolyba kerül. Tehát nem nyugtató hatást érez mint a sima ketaminnál hanem egy tök más érzést. Ezt így nem lehet leírni, de teljesen más. Talán leginkább a légyölő galócához hasonlítható...

2020. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az igazi ketamin élmény végcélja a k lyuk.

A metox viszont egy ketamin analóg aminek hasonlóan kéne hatni, és ugyanúgy a k lyuk felé kéne vinnie, de mégsem ez történik.

Kb úgy kell ezeket venni hogy tök különböző élmények, mintha tök más szert használna az ember. Vannak hasonlóságok, de összességében nem összehasonlítható...

2020. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj most olvasom a Dxm hűűű 😃

Az durva. Az is tök más. Az is tényleg egy hasonló élmény most hogy írod, csak ha robitusinból vagy ilyesmiből issza az ember akkor vannak kisebb mellékhatások. Vagy nagyobbak :D

Hát amúgy az is hasonlít egy kicsit tényleg. De annak is tök más az iránya, egy más hatás, de hasonló hatásmechanizmus..

Az összes közül a tiszta I az Ilonka a takarító néni. Az az aminek van egy kis pszichedelikus hallucinogén beütése. És a k lyukban az is megmutatja az ürességet. Az a legjobb az összes közül.

2020. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Meg itt ugye nem lehetséges nagyon negatív trip azért mert le is nyugtat közben!"


Az igazi í az tényleg nyugtat de egy határ felett az is elég durva tud lenni, csak ott mégis van egy olyan érzése az embernek h biztonságban van.


A metox és jópár dizájner változat viszont egy pont felett (vagy van amelyik alatt se) egyáltalán nem nyugtat. Ez szerintem látható a történetből is..

2020. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!