Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyelés közben "kattogás"?

Nyelés közben "kattogás"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy mitől lehet nyelés közben "kattanás" a torkomban? Gégém körül tudnám meghatározni. Olvastam neten, hogy több embernek is van ilyesmi "panasza". Fül-orr gégészet nem talált semmit. Rettentően idegesítő.. Ha valakinek hasonló van/volt és többet tud mondani, akkor azt megköszönöm!


2020. febr. 27. 06:41
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nagyon èrdekes, amit írtál, nekem is hasonló panaszaim vannak. Sikerült azóta megtudnod, hogy mitől van? Sajnos a járványhelyzet miatt jelenleg nem tudok orvoshoz menni, de piszok zavaró és napok óta nem múlik ez a nyelési kattogás.

2020. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok! Én is hasonló problémával küzdök, kivizsgáltak, nem találtak semmit. Ez jó is egyben, de jó lenne tudni miért kattog a torkom nyeléskor.

Ti tudtok már esetleg valami konkrétat?

2021. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 orsika961121 válasza:

Sziasztok!

Nekem is ugyanez a panaszom. Azóta kiderült, hogy pajzsmirigy túlműködésem van és az ultrahang szerint egy nyirokcsomó lehet, de egyik orvos sem tudja mitől. És egyik nap enyhe, másik nap fájdalmas, és van, hogy nem is érzem. Nem tudom mi lehet ez, olvastam én is, hogy sokaknak van ilyen panasza, de csak a hagyományosat olvastam mindenhol. Kivizsgálás szükséges, lehet reflux, mandulagyulladás, ízületi gyulladás, stb. Jó lenne már tudni valami értelmesebbet is ezeken kívül..

2021. márc. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!