Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy hív+ vagytok?

Figyelt kérdés

Hetero pasikent ha kiderülne

..


Öngyilkos gondolatok megfordulnának a fejetekben ?

25évesként



2020. febr. 27. 13:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint a társadalmi stigmától jobban félnék mint a haláltól, de úgy gondolom a világ változik, nem lesz ez mindig így, tehát semmiképp sem gondolkodnék öngyilkosságon. Mi értelme?

A HIV teljesen jól kezelhető már, és nem kizárt hogy valamikor végleges gyógymód is lesz rá.


Azzal teljesen egyetértek, hogy a melegeket sokkal könnyebben kiszűrik, hiszen a legtöbben évente 3-6 teszten is át esnek, szemben sok heteróval akik életükben nem voltak szűrésen, sőt sokan még ma is úgy gondolják, hogy ez a melegek betegsége.


Kérdező, szerintem fel a fejjel kezd el a kezelést és ha elérted a nullás vírusszámot regisztrálj fel pár randi oldalra akár kép nélkül, már a bemutatkozásban vállalva a státuszod, és biztos vagyok benne hogy találkozni fogsz megfelelő lányokkal. :)

2020. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak korszerű antivirális szerek már a piacon
2020. márc. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
Beinnék,azt nemtudom...
2020. márc. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
én leszúrnám magam.bocsi
2020. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#24, ne mondj olyat amit könnyen megbánhatsz :)
2020. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem akartam tippet adni, isten ments,én csak magamból indultam ki!
2020. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Semmit, valoszinuleg nagyon megremulnek, de a kezdeti sokk utan, elnem az eletem ahogyan eddig hiszen a mai gyogyszerekkel mar az is elerheto higy ne fertozz masokat, az eleted meg mindig lehet csodas. :)))


Azota hogy vagy?

2020. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!