Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogos tinik miért tehetik...

A drogos tinik miért tehetik tönkre az egész életüket?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom,hogy aki kipróbálja az az egész életét tönkre teszi.

Ha havi 1-2 alkallomal csinálja az nem sok, nem?

Aki drogozik is ugyan olyan életett élhet,mint más. Olyan mint a cigi.


2020. febr. 28. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A havi egy-két alkalomból lesz a heti 1-2, majd a mindennapi. Közben mindene rámegy anyagilag, barátilag, testileg, szellemileg.
2020. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl ha rámegy a józan eszük vagy a testi épségük, azt már később hiába bánják.
2020. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért mert ha valaki havonta 1x 2x csinálja az előbb-utóbb hetente 1x 2x fogja aztán pedig naponta 1x 2x


teljesen más a drog, mint a cigaretta

a drogról nehezebb leszokni ha már nagyon rajta vagy, és valószínű csak egy elvonón fogsz tudni lemenni róla

illetve nagyobb a túladagolás esélye is


a dohányzás lassan öl

viszont a drog akár 1 alkalommal is lehet halálos kimenetelű


illetve , aki drogozik sosem fog ugyanolyan életet élni, mint bárki más, amíg rajta van a szeren, lehet ez havi 1 alkalom is, akkor is függő, hiszen rendszeresen csinálja

2020. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És akinek eleve vannak mentális próblémái azzal mit tehet,akár csak 1 alkalom?
2020. febr. 28. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen, ha már eleve van egy repedés a bögrén, akkor mi baja lehet ha még földhöz is vágod párszor...
2020. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Merthogy már régóta kipróbálnám,mivel jó érzés fog el akkor azt mondták hogy nekem jót is tenne. De vannak mentális próblémáim, de nem olyanok,hogy teljesen hülye vagyok. (Csak, dadogás,dislexia,memória gondok, tanulási zavar) . Most majd lenne rá lehetőségem azt mondtam simán benne lennék.

Ugyan ugy élhetem tovább az életem,mert rendszereeen nem tudnám csinálni.

2020. febr. 28. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

ez sokmindentől függhet, hogy milyen mentális betegségről van szó

illetve attól is, hogy milyen drog használatáról

van ami felpörget, van amitől jó kedved lesz, van amitől bepunnyadsz

még csak a sima fű is más mindenkinél, lehet valakinek full jó kedve lesz tőle, lehet valaki a világi depressziós lesz

2020. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert komolyabb drogok beadnak egy óriási boldogságot, élményt. Egy felejthetetlen érzést amikor igazán boldog voltál. Aztán az embernek vannak problémái, gondolatai amik elől menekül, amikkel nem akar szembenézni. Lehet még nincsenek, de lehet hogy 10 év múlva lesznek. A "beállt" drogos "jó" állapot, pedig mint emlék mindig ott marad a háttérben. Ezért van aki újra jól akarja magát érezni a cuccal, mert az egyszerűbb. Csakogy így nem old meg semmit, csak elbújik a mámorban.. Aztán az egyre több anyagozás miatt újabb problémák jönnek, és ezek elől is újabb szerhasználatba menekül. Aztán kialakul a körforgás amiből nem lehet kiszállni...
2020. febr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!