Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kézfejből vért venni?

Kézfejből vért venni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy onnan is lehet? Az lenne a baj, hogy hatalmas tű és vér iszonyom van, főleg ha a könyékhajlatomból veszik. Nem tudom nyújtva tartani a kjezem ösztönösen elrántom, képes vagyok elájulni is stb. Valamiért a csukómra se tudok ránézni, de a kézgejemnél nincs ilyen undorom. Vettek már valakinek onnan? Holnap mennék hormonvizsgálatra.
2020. márc. 3. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:

-csuklómra

-kézfejemnél

(bocsi a hibákért, gyorsan írtam)

2020. márc. 3. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak ott hamar megpattan az ér, azért csak szélsőséges esetekben teszik.
2020. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a legfájdalmasabb.
2020. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Onnan csak akkor veszek, ha máshol nem találnak vénát. Nehéz, macerás, és fájdalmas.
2020. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fájdalom annyira nem érdekel, az undor nagyobb bennem. (fogalmam sincs, hogy miért attól undorodok)
2020. márc. 3. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig onnan veszik, fent sajnos nagyon nehezen éreznek rá. Szeritnem nem fáj jobban, mint máshol plusz nekem itt be sem kékül, mint a hajlatnál.
2020. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Levették, igaz, hogy a szokványos helyről, de túléltem. Kicsit lesápadtam, meg zsibbadtam, de lefektettek. Szerencsére nem ájultam el.
2020. márc. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!