Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lsd és ayahuasca pszihedeli...

Az lsd és ayahuasca pszihedelikus szerek?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb adagban használja valaki ezeket a szereket. Akkor tényleg sokkal pszihedelikusabbak és nagyobb szinte már elképzelhetettlen dolgokat halucinálsz. A fühőz 1g+, légyölőhöz képest! És ezeket hol fogják legalizálni vagy van ahhol legálisak? Nálunk miért legális a légyölő galóca, amikor elvileg vannak kb teljesen erre hasonlító más gombafajták amik mérgezőek?!

2020. márc. 4. 16:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9 De elvileg nagyobb adagban a fű is képes lehet teljesen arra mint a halucinogének. De szerintem a halucinogének is akkor olyan durvák ha nagyon nagy adagban fogyasztod őket! Mármint annyira, hogy a képedbe nyomják a valóságot, ennek a fodítottjához meg elég elvileg fűből többet szívni vagy halucinogénből egy közepes adagot betólni kb.
2020. márc. 19. 20:26
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bődületes butaság!

Elszívhatsz 10g füvet - akkor se tud olyat mint az LSD.

Beszedhetsz 10 bélyeget - akkor se üt ki úgy mint a DMT.

Olyan mintha biciklivel - akarnál leelőzni egy BMW-t.

(Soha nem fog sikerülni, mert lehetetlen..)

Majd ha egyszer kipróbálod őket - rájössz te is 😃

2020. márc. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12 Nem pontosan így értettem. Én úgy tudtam a fű kicsivel kevesebbet tudhat mint pl a légyölő ez pedig kicsivel kevesebbet tudhat mint az lsd. Az lsd is talán csak kicsivel tudhat kevesebbet mint a dmt?! De ezt mint írtam, hogy én ilyet halottam emberektől. Lehet több a különbség ezek között!


Úgy tudom az légyölő galóca és az lsd között talán a meszkalin kaktusz és az lsa van. Bár lsa-ból elvileg nagyon sok kell ha halucinálni is akarsz!

2020. márc. 20. 15:32
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

# 13

A bmw is csak kicsivel tud gyorsabban menni mint egy bicikli :)

Végül is minden csupán viszonyítás kérdése :D

2020. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Akkor nem kicsi köztük a különbség. Csak a dmt és az lsd közötti szakadékra értetted a bmw vs biciklit. Vagy a többire is kb érteni lehet ezt? És nagyobb a különbség mint ahogy én gondolom?
2020. márc. 20. 18:09
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyu ha egy repcsivel repülsz az égen, és lenézel az útra ahol megy egy biciklis + egy bmws akkor nem tűnik nagynak a különbség :)


"És nagyobb a különbség mint ahogy én gondolom?"


Az tuti biztos :D

2020. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 zoeke ***** válasza:
100%

Hat 10 belyeg szerintem elegge kiutne, ha minoseg :D


Amugy meg nem ugy kene hozzaallni, hogy x "kevesebbet tud", mint y.


Attol meg, hogy a fu pszichedelikus/hallucinogen/pszichoaktiv szer, nem olyan, mint az LSD, psilocybin, vagy a DMT.

Teljesen megvaltozik a felfogasa az embernek, mivel CSAK olyan dolgokat tapasztal, amiket meg soha. Olyan receptorok kommunikalnak egymassal, amelyek meg soha.

Ha azert irtad ki a kerdest, mert szeretned megnyugtatni magad, hogyha elszivtal egy jointot, akkor az LSD nem lehet olyan nagy szam, akkor az hatalmas tevedes. Erdemes nagyon felkeszulni az elso acid tripre, ha tervben van, mert teljesen megujulsz tole. Legyen trip sitter, es legyen valaki, aki felkeszit az utazasra. Lattam mar embert falnak futni papirtol, lattam embert bad tripbe szorulni hetekig, lattam embert foldon a sarokba osszekuporodva, remegve, stb, mivel nem adtak meg a tiszteletet. Ezek az eros pszichedelikus szerek nem gyerekjatekok. Esszel hasznalva csodalatos, ha pedig nem adod meg a tiszteletet, akkor pokol.

2020. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

# 17

Persze én is ezt mondom neki - de így nem lehet ezt elmagyarázni.

Ezek nem egy súlycsoportban játszanak :)

Majd rájön ha kipróbálja.. úgyse lehet elmondani, leírni..

2020. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 zoeke ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek valoak a pszichedelikus szerek. Kepesnek kell lenni elengedni, es meg kell, hogy legyen a lelki beked, hogy a maximumot tudd kihozni. Miert fontos? Azert, mert akar erezheted ugy is, hogy meghalsz egy trip alatt(velem is elofordult parszor), ilyenkor kell tudni elengedni. Ha nem vagy kepes ra, akkor bepanikolsz, es elmesz a rossz iranyba(minden fajta erzelem 10000000X jobban kihat rad acid trip alatt). Rengeteg minden rosszra fordulhat, de ha megvan a lelki beked, es eltudod engedni a dolgokat, akkor varazslatossa fordithatsz barmit, ha pedig tudod, hogy nem vagy kepes konnyen elengedni dolgokat, es felsz a halaltol, akkor ez nem a te szered.
2020. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Srácok, nem akarom magam megnyugtattni egyáltalán. Éppen az a bajom, hogy lapot fél éve próbálok szerezni. És soha senkinek nincs, kaktusza sem. Viszont füvet, herbált bármikor tudok szerezni, hasist és olajat már nem biztos. Légyölő galócát is szerzek a bükkben. De lehet, hogy nem kell ahhoz a bükkbe menni! És az már azért tényleg halucinogén. Az igazi varázsgombából egyetlen embert halottam aki kipróbálta. 2,6 gr-t nyomott be felezve, második adag t+3:00! Olyan bad trippet kapott, hogy az csak na pedig tudtommal jobban volt magával. Rajta is maradt. De sajnos még ezt sem tudnék sehonnan szerezni. Az lsa meg gyengének tűnik. Ayahuasca meg később jöjjön de elképzelem akkor azt hol lehet majd szerezni.
2020. márc. 20. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!