Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a derekam minden pozícióba...

Fáj a derekam minden pozícióban ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
Egyik oldalt lent a gerincem mellett mintha izom fájna vagy ott az a csont környéke akárhogy ülök fekszek és ha járok/futok csak jobban fáj utána. Algoflex nem használ...mire utal ez?

2020. márc. 6. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. gerincsérvre.
2020. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj a háziorvoshoz, aki valószínűleg beutal ortopédushoz, vagy inkább reumatológushoz. Gerinctornát írnak elő, amit - miután letelik - otthon MINDEN NAP, heteken, hónapokon át végezni kell.

Sorstársak vagyunk.

2020. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami diklofeák tartalmú gyógyszert próbálj ki: Cataflam, Voltaren stb. Gerinc porckorong érintettség ill. kilépő ideg enyhe gyulladása lehet (akár vírusfertőzés okán).
2020. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismét leírom: az izmokat kell erősíteni TORNÁVAL!

Az ilyen-olyan agyonreklámozott kenőcsök CSILLAPÍTJÁK? DE NEM GYÓGYÍTJÁK a bajt.

MENJ ORVOSHOZ minél előbb, mert lebénulhatsz, ha elhanyagolod. Az orvos majd megmondja, hogy tévedtem-e vagy sem.

2020. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kértem beutalót ortopédiushoz, fél évet vártam az időpontra ugyanis ennél előbbi nem volt, addig végig szenvedtem most gyógytornát írt fel de sz*rt se ér, a hátizmaim tökéletesek van ott elég ez csak kamu hogy na attól majd jobb lesz...

Kérhetnék új időpontot de valószínűleg addigra már halott leszek

Nagyon rossz mindig szenvedek az elalvással is annyira fáj

2020. márc. 8. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ortopédiai probléma, akkor hetek, sőt hónapok kérdése, amikorra rendbe jössz, na meg a rendszeres tornagyakorlatok kérdése is. Ne félj, ettől nem halsz meg, csak szenvedsz.
2020. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!