Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fű hatása lehet?

Fű hatása lehet?

Figyelt kérdés

Mariuhána fogyasztása hosszabb távon (heti 1,-max 2alkalom) okozhat hangulatingadozást?

Nem bio, vagy hasonlo sz@r.


2020. márc. 10. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hangulatingadozás, párom feszült volt tőle, sokat felejtett, szétszórt lett.
2020. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahha. A másik kettőt amit irtal azt ismertem, de nem tapasztaltam. De koszonom!:)
2020. márc. 10. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy ha nem magadnak termeszted, vagy nem olyan külföldi országból csempészed be ahol már legális, akkor nem lehetsz benne biztos hogy nem-e szennyezett szintetikus kannabinoidal.

Jelenleg még nyilvánosan nem elérhetőek a legújabb eredmények (tömegspektrométer analízisek) a rendőrségi lefoglalásokban, azonban már a korábbiakból is jól látszik hogy egyre ritkább a "tiszta fű".

A statisztika alapján a legáltalánosabb hogy közepes +"erős" füvekre fújnak rá jelenleg is legálisan kapható porokat, amikből pl a herbált is előállítják. Persze a füveken viszonylag kevés hatóanyag van, és így a hatásából elég nehéz észrevenni. Árulkodó jel lehet a hirtelen beütés "hatás" ami csak percek múlva áll be a szokványos THC hatására.

A másik amikor szintén a jobb minőségű füveken már korábban betiltott, vagy C listás dizájner drogok vannak ráadásul olyan mennyiségben ami már egyértelműen érezhető. Sok esetben látható az acetonos "beavatkozás" és a dizájner porok kristályosan kicsapódnak a füveken, a gyantával keveredve.

Viszont van már olyan is hogy orvosi kannabiszt használnak, ami egyáltalán nem tartalmaz THC-t. Ilyenekben újra sikerült kimutatni pl a JWH-081 hatóanyagot, ami azért furcsa mert még 2012 januárjában lett kábítószernek minősítve.

Meg persze vannak azok a fajták amik gyengébb füvekből, vadkenderekből, porított/aprított füvekből készülnek, bár ezekről sok esetben messziről kiszúrható hogy valami nem okés.

Az biztos hogy az estek egy részében aki régen szívott már herbált, az kapásból kiszúrja hogy nem csak a fű "üt" azonban az új rövid hatású (jelenleg legális) RC-k esetében ez nehezen észrevehető..

Ezek az új generációs "változtatott" füvek pedig sokkal nagyobb függőséget képesek okozni, és előre nem látható mellékhatásaik is lehetnek.

Ettől függetlenül a "sima fű" THC is okozhat hangulatingadozást! Csak arra akartam kitérni hogy ez a "Nem bio, vagy hasonlo sz@r." manapság egyáltalán nem állja meg a helyét...

2020. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilvan tudom, hogy ez sem 100%, nem vagyok teljesen idiota:) de koszi.
2020. márc. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!