Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon is...

Szerintetek Magyarországon is lesz virus miatt iskola szünet?

Figyelt kérdés
Tanáraink erről beszeltek egész nap, hogy nagyon benne van a képbe hogy lesz.
2020. márc. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon esélyes. Hiú ábránd azt hinni, hogy minket nem fog elkapni a járvány.
2020. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Úgy tűnik, hogy mégsem, mivel szerintük a "a betegség a gyerekeknél nem jellemző"... Bár szerintem, amint a vírus nekiáll picit gyorsabban terjedni, meg fogják lépni valamikor.
2020. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanárok is mondták,hogy bármikor lehet olyan,hogy bezárják a sulit,nálunk ma pl már ketten felhozták hogy lenne részükről megoldva az anyag átküldése,ugy hogy azért láthatnak esélyt rá.
2020. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ha ez miatt tényleg évet kellene ismételni akkor szerintem még nem kellene.
2020. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"nálunk ma pl már ketten felhozták hogy lenne részükről megoldva az anyag átküldése"

És hogy? Ad nekik az iskola számítógépet meg egyéb kellékeket, fizeti az internetelőfizetésüket, stb? Vagy a saját zsebükből fogják megoldani? Mert én úgy biztos, hogy nem. Ha bezár a bazár, akkor nem tanítok és passz. Főleg, ha meg kell majd ismételni az évet. Akkor majd megtanítom jövőre.

2020. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondták ma, jövőhétre inkább nem adnak fel semmit, mert nem hiszik hogy be kell jönni.
2020. márc. 13. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, kettőkor kiderül valami, vagy háromkor, mint tegnap, erre: ma négykor kezdődik a sajtótájékoztató...
2020. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!